Ev dekorasyonlarının en gözde süsleri perdeler de gün geçtikçe evrim geçiriyor. Yeni modeller, yeni tarzlar… Sürekli bir yenilenmenin içinde kendine yer edinmeyi başarabiliyor. Son zamanların en trend ürünleri zebra perde modelleri evlerin yegane süsleri arasında bulunuyor.
 
Zebra perdeler, kolay kirlenebilen ürünler değil bu sebeple de özellikle çalışan hanımların en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Zira perdeleri 3 ayda bir yıkamak, asmak durumunda kalabilirler ki bu da oldukça can sıkıcı bir durum olabiliyor. Perdelerin üzerinde sabit ve sade renk tercihleri olduğu gibi tam tersine renkli ve desenli hatta özel işlemeli ürünler de temin edilebilir. Evinizin ne kadar canlı görünmesini isterseniz bunu zebra perdeler ile sağlayabilirsiniz.
 
Zebra Perde Fiyatları ise metrekare usulü olup, ortalama bir pencere için 100 TL’ye yaptırabilirsiniz. Tabi pazarlarda ve hazır yapılmış şekilde satılan mağazalarda ise hazır standart ölçüde olanları daha ucuza bulmanız mümkün.
 
Zebra perde temizliği ise siz de yapabilir veya halı yıkama firmalarına da yıkatabilirsiniz. Evde yıkamak isterseniz, perdeyi çıtasından çıkarıp, halı siler gibi yada banyoda yere serip yıkayabilirsiniz. Makinaya sakın atmayın.
 
zebra perde nasıl takılır resimli anlatım
Zebra perdeyi takmak için ise, perdeciden alacağınız kornişe takılabilen düğmeleri korniş içinde dönderip, düğmeyi zorlayarak takabilirsiniz.