İzmir ilinin Karabağlar isimli ilçesinde yaşayan Fulya Öztürk eski eşi tarafından öldürüldü. Genç kadın çalıştığı pastanede eski eşi tarafından silahla öldürüldü.

Acı olay Karabağlar İnönü Caddesi’nde yaşandı. Saat 16:00’da yaşanan olayda Fulya Öztürk çalıştığı pastanedeydi. Kendisi pastanede çalışıyorken içeriye eski eş Hasan Ozan Baştosun girdi. Söylenenlere göre ikili tartışmaya başladı.

Bir kadın vahşeti daha! Eski kocası tarafından öldürüldü

Tartışma gittikçe alevlendi ve bunun üzerine H.O.B isimli eski eş yanında bulunan tabancasını çıkardı. Fulya Öztürk’e ateş eden eski eş sonrasında araca atlayıp kaçtı. Fulya Öztürk her yeri kan içinde yere düştü ve çalışanlar olayı görünce hemen yetkililere haber verdiler. Yapılan ihbarlar sonrasında polis ekipleri ve 112 Acil ekibi olay yerine geldiler.

Yine Eski Eş Vahşeti

Fulya Öztürk (35) İzmir Karabağlar ilçesinde pastanede çalışarak yaşamını sürdürmeye devam ediyordu. H.O.B (31) isimli kişi eski eşiydi. Ancak eski eşi, genç kadının çalıştığı pastaneye geldi ve sonrasında maalesef çok acı bir olay yaşandı. İkili arasında tartışma çıkmıştı.

Tartışmanın sebebi hala bilinmemekle beraber oldukça şiddeti bir hal aldığı gören kişilerin ifadesinde yer aldı. H.O.B yanında silah getirmişti. Tartışma artmaya devam etti. Sonrasında ise yine bir eski eş vahşeti yaşandı. H.O.B isimli eski eş genç kadını silahla vurdu.

Yaşamını Yitirdi

Hasan Ozan Baştosun tarafından silahla ateş edilen Fulya Öztürk vücudundaki mermiler sonrasında kanlar içerisinde yere yığıldı. İş yeri çalışanları hemen ilgililere haber verdiler. Gelen sağlık ekipleri hemen Fulya Öztürk ile ilgilenmeye başladılar ancak Fulya Öztürk maalesef yaşamını yitirmişti.

Savcı, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra cenaze İzmir Adli Tıp Morguna götürüldü. Yaşanan olayın ardından şüpheli olan H.O.B ise polis ekiplerine teslim olarak olayı anlattı. Olayla ilgili daha sonra nasıl gelişmeler yaşanacağı ise şu an bilinmiyor.

Yine bir eski eş vahşeti! Yine genç yaşında yaşama veda eden bir kadın. Boşandığı eski eşi tarafından gündüz vakti, çalıştığı iş yerinde vurularak öldürüldü. Hasan Ozan Baştosun belli bir süre sonra ekiplere teslim oldu. Ancak hiçbir yaşanan Fulya Öztürk’ü geri getirmeyecek…