Seksenler dizisi yeni ismi Yeni Seksenler ile yayınlanmaya devam ediyor. Dizi hafta sonu hariç her akşam TRT1 ekranlarında izlenebilir. Sevilen dizinin kadrosuna en son usta bir oyuncu daha katıldı. Özlem Tokaslan seyircilerin daha çok Erkenci Kuş dizisindeki anne ve de Ufak Tefek Cinayetler dizisinde tanıdıkları avukat rollerinde hatırlanıyor.

Başarılı oyuncu No: 309 gibi daha pek çok dizide de rol aldı. Yeni Seksenler’e ise Melahat karakteriyle dâhil oldu. Melahat Yeni Seksenler dizisinin başkarakterlerinden birisi olan Fehmi’nin kardeşi. Ancak iki kardeş uzun bir zamandır görüşmüyor ve araları da oldukça kötü.

Melahat Kızını Arıyor

Melahat, üniversiteye gittikten sonra kızından bir daha haber alamamış. Dizinin en son yayınlanan bölümünde görünen Melahat aynı zamanda bir lakaba sahiptir. Mikser Melahat olarak anılmasının nedeni de her zaman ortalığı karıştıracak bir şeyler bulması. İstemeden de olsa devam ettirdiği bu özelliği yüzünden kardeşi ile de arası açılmıştır.

Yıllardır görüşmeyen iki kardeşin buluşması seyircinin en merak ettiği şeylerden birisiydi. Ama Fehmi küs olsa da yeğeninin kaybolması konusunda duyarsız davranmamıştır. Hemen kardeşine kızını bulması konusunda yardımcı olmaya çalışır. Yeğenini bulup bulamayacağı ve iki kardeşin ilişkilerinin nasıl devam edeceği ise seyircinin merak ettiği diğer konular arasında yer alıyor.

Yeni Seksenler dizisinde Özlem Tokarslan, Mikser Melahat oldu!

Yeni Seksenler İzleniyor

TRT’nin uzun zamandır devam eden ve dikkat çeken dizilerinden olan Yeni Seksenler Türkiye tarihinde unutulmayan izler bırakmış olan 1980’li yılları anlatıyor. Hikâyenin merkezinde Fehmi ve Rukiye ve çiftin çocukları yer alıyor. Aynı zamanda oturdukları mahallede yaşayan karakterlerin hikâyeleri de diziyi besleyen konular arasında.

Bu akşamki bölümde merak edilen konulardan birisi Fehmi ve Melahat arasındaki sorunlar ve Melahat’ın kızı Suna’nın nerede olduğu ve de Butik Ali’nin muhtarlığa ait olan mührü kaybetmesi sorunlarıdır. Dizinin izleyicileri merakla beklerken, akşam bu sorulara yanıt aranacaktır. Özlem Tokaslan dizilerin en beğenilen oyuncularından birisidir ve zaten güçlü olan Yeni Seksenler kadrosuna daha da güç katmıştır. Kendisine Melahat rolünde başarılar dileriz.