Geçtiğimiz günlerde ismi veda konuşmaları ile anılan Talat Bulut örnek bir davranış sergileyerek herkesi çok şaşırttı. Şok etkisi yaratan Talat Bulut takdir alkışlarının da hedefi oldu. Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine geçtiğimiz günlerde veda etti. Son zamanlarda yaprak dökümü yaşayan Yasak Elma gündemi her bölümde daha fazla sallıyor.

Kamera arkasında yaşanan oyuncular arasındaki gerginlikler ve suçlamalar ile diziden çok olaylar konuşulur oldu. Çok ünlü isimlerin yer aldığı dizide ayrılıklar çoğaldı ve Talat Bulut da başrolünü üstlendiği diziye veda etti. İzleyiciler şaşkındı ve hala gidişine inanmayan kitle mevcuttur. 85 bölümünde rol alan Talat Bulut Yasak Elma dizisinden ayrıldı.

Talat Bulut’tan Vefalı Hareket

Almış olduğu karar sonucu Yasak Elma dizisinden ayrılan Talat Bulut adı bu sefer başka bir olay ile gündeme geldi. Yaptığı hareket ile şok etkisi yarattı. Adı tekrar gündeme bomba gibi düştü. Birçok kişinin takdirlik hareket olarak görüp alkışlamasını sağladı. Bir kez daha ne kadar vefalı olduğunu göstererek sanat hayatında ve camiasında büyük yankı uyandırdı. Parmak ile gösterilecek hareketi sonucunda ne kadar vefakâr olduğunu  bir kez daha  gözler önüne serdi.

Ahmet Uz Vefat Etti! Sanat Camiası Vefasız Çıktı

Geçtiğimiz günlerde hayattan kopup giden usta oyuncu Ahmet Uz’un cenaze törenine katılan Talat Bulut vefa borcunu ödedi. H Ahmet Uz hayatı sanat olan bir adamdı, çok fazla dizi ve filmde yer almış usta bir oyuncudur. Hayata vedasında ona eşlik eden tek ünlü isim ise Talat Bulut oldu. Çevresinin çok fazla olduğu bilinirken cenaze törenine sanat camiasından bir tek Talat Bulut’un katılması şaşkınlık yarattı.

Dostuna karşı son görevini yerine getiren Talat Bulut vefa borcunu ödedi. Hakkında onca olay ortaya atıldı. Onca çirkin suçlama ve eleştiriye maruz kaldı. Fakat bu sefer vefakâr dost olarak güzel yorumlar ve alkışlar ile karşılandı. Sanat camiasını kınayan kesim bu sefer Talat Bulut’u destekledi. Ahmet Uz’un cenaze törenine giden ve onun son kez yanında olan sanat camiasından tek kişi Talat Bulut’du.

Talat Bulut, Yasak Elma dizisine veda edince sevenleri tarafından merak edilen bir diğer konuda yeni bir yapım ile dönüp dönmeyecek olması oldu. Talat Bulut ise Bir süre ara verip dinlenmeyi tercih ettiğini belirtti.