FOX TV’de yayınlanan yasak Elma dizisi her hafta pazartesi günleri seyircileri ile buluşuyor. Özellikle son zamanlarda daha fazla ilgi çekmeye başlayan dizinin ilk bölümünden itibaren Zehra Argun karakterini canlandıran Şafak Pakdemir ile ilgili şaşırtan durumlar bulunuyordu.

Yasak Elma Zehra Erkek Mi ? İşte Şafak Pekdemir Hakkındaki Gerçekler…

Güzel oyuncunun isminin Şafak olması ve aynı zamanda sesinin erkek sesine yakın olması da oyuncu hakkında daha önceden erkek miydi iddiaları doğdu. Birçok dizi izleyicisi Şafak Pekdemir’in önceden evli olup olmadığı, eşi olup olmadığı ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı.

Sesi Erkeğe Benzetildi

Yasak elma dizisinde Zehra Argun karakteri ile izleyici karşısına çıkan Şafak Pakdemir’in cinsiyeti son zamanlarda oldukça merak konusu haline geldi. Yasak Elma dizisinde bulunan Halit Argun’un ilk eşinden olan kızını canlandıran güzel oyuncu Halit’in çocukları arasında en büyüğü ve sürekli hatalar yapan ablaları olarak göze çarpmaktadır.

Babasının her evlendiği kadını içten içe kıskanan ve babasının istediği tarzda yaşayamayan Zehra’nın şimdiye kadar hiç âşık olmaması sebebiyle de kıskançlıkları başlamıştır. Dizinin ilk bölümü ile birlikte Ender karakteri ile pek yıldızı barışmayan Zehra’nın sonralarda Yıldız ile arası oldukça iyi olmuştur.

Sorulan Sorulara Gülerek Yanıt Verdi

Konuşmaları ile dikkat çeken Pakdemir oldukça komik bir karakter olmasının yanı sıra ses tonunun erkeğe benzetilmesi ile de oldukça göze çarpmaktadır. Kendisine bu konu hakkında sorulan sorulara da gülerek yanıt veren güzel oyuncu taksi durağını aradığı zaman Şafak Bey diye yanıt verdiklerini de belirtti.

Bu konuda yalnızca gülüp geçtiğini söyleyen Şafak Pakdemir böylelikle iddiaları da yalanlamış oldu. Aynı zamanda Burak Mengü ile evli olan güzel oyuncunun bir çocuğu olmadığı da biliniyor. Evlilik hayatının olması sebebiyle de bu iddiaların yalan olduğu bilinen güzel oyuncu yasak Elma dizisinin en sevilen ve komik karakterlerinden birisi olarak izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Şafak Pakdemir hakkında sorulan önemli sorulardan birisi de formunu nasıl koruduğu oluyor. Spor yapan güzel oyuncu beslenmesine de dikkat ederek ve günde en fazla 2 öğün yiyerek formunu koruduğunu söylüyor.