Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sevilen dizi Yasak Elma yeni değişikler ile ekranda yer alıyor. Dizinin birçok sevilen ismi olsa da Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece’nin yeri izleyicide ayrı bir yere sahip. Ünlü oyuncu dizi dışında da sosyal medya platformunda oldukça konuşulan bir isim olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Yaptığı paylaşımlar ile gündemden düşmeyen Eda Ece sıkı sosyal medya kullanıcıları arasında yer alıyor. Setten ve özel hayatından kareler ile sürekli sosyal medyada yer alan güzel oyuncu diziden çok burada ön planda gibi görünüyor.

Böyle ofis mi var ya! Eda Ece bile Yasak Elma’daki absürt durumla dalgasını geçti!

Eda Ece’den Komik Ofis Yorumu

Sempatik ve eğlenceli yapısı ile sevenlerini mutlu eden oyuncu yeni sezonda bambaşka biri olarak ekranlara geldi. Eda Ece’nin doğaçlama yoluyla karaktere can verdiği göz ardı edilmemelidir. YouTube’da da izlenme rekoru kıran Yıldız karakterinin videoları yer almaya devam ediyor.

Böyle ofis mi var ya! Eda Ece bile Yasak Elma'daki absürt durumla dalgasını geçti! 1

Sosyal medya da fenomen konumda olan Eda Ece dizinin izlenmesinde ki en büyük etken olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başarırken dizi ile dalga geçmeyi de ihmal etmiyor.

İzleyiciden Tepki Gerçek Dışı Sahne!

Diziyi ilk kez izleyenler sahneleri çok abartılı ve gerçekte böyle şeylerin olamayacağını söylüyor. Diziyi izledikçe ise kendilerini dizinin akışına kaptıran çok kişi var. Dizinin sıkı takipçileri artık dizide eğlence boyutuna bakıyorlar. Her bölüm ayrı entrika ile ekran karşısına çıkan Yasak Elma dizisinde her şey tamamen değişti. Dizide yaşanan birçok ayrılık ve diziye dâhil olan birçok isim dizinin yapısını tamamen değiştirdi.

Diziye dâhil olan Erdal Özyağcılar Hasan Ali Kuyucu karakteri ile dizide yer almaya başladı. Argun Holding’e ortak olup ofisine taşıdı bütün Argun Holding’i. Ofisi ofis gibi değil de sanki gece kulübü gibi algılayan Ender ve Şahika ise gece kıyafetleri ile ofiste boy göstermeye başladı.

Ünlü oyuncu Eda Ece’de kendi dizisini izlerken yaptığı paylaşım ile dizisiyle dalga geçti. “Ofiste giydiği elbiseye bakar mısınız? Ya ofise ne demeli? Böyle ofisi gören oldu mu?” Yaptığı paylaşım ile takipçilerini kahkahaya boğan oyuncu eğlenceli dakikalar yaşattı.

https://twitter.com/i/status/1338561428635213826