Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde üst üste vedalar yaşanıyor. Dünkü yayınlanan bölümünde Halit karakteri diziye veda ederken simdi ise Kaya karakterinin diziye veda edeceği konuşulan konular arasında yer alıyor. Dizide yaşanan reyting düşmelerinin önlenmesi açısından dizi senaryosunda değişiklikler yapıldı. Barış Kılıç’ın şimdi olmasa bile yakın bir bölümde diziden ayrılacağı kesinleşen bilgiler arasında.

Yasak Elma - Barış Kılıç “Yasak Elma” dizisine katıldı! | FOX

Yakın zamanda daha 5 karakterin bizden ayrılacağı söyleniyor. Dizinin tamamen kadınlar üzerinden yürüyeceği bir dizi haline geleceği konuşuluyor. Halit karakterinin diziden çıkması ile birlikte tepkiler yağmaya başladı. Çok sevilmeyen bir karakter olmasına rağmen diziden ayrılması seyirciler tarafından hoş karşılanmadı. Kaya karakterinin de diziden çıkması ile birlikte aynı tepkiyi ile karşılaşmak mümkün olacak gibi görünüyor.

Kaya Ölecek Mi?

Yasak Elma’nın sevilen karakterlerinden biri olan Kaya karakteri hem yakışıklı hem de iyi karakteri ile çok sevildi. Son zamanlarda konuşulan konular arasında Kaya karakterinin öleceği ve diziye veda edeceği konuşuluyor. Diziye renk ve heyecan katmasından dolayı Kaya karakterinin diziden çıkması ve pek olumsu sonuçlar doğurmayacak görünüyor. Dün yayınlanan yeni bölümünde Halit karakterinin diziye veda etmesi sosyal medyada büyük bir tepkiye yol açtı. Aynı şekilde Kaya karakterinin de bu tepkiler ile karşılaşacağı düşünülüyor. Kaya karakterinin kesin olarak diziden çıkacağı ve çıkma sebebinin ise ölüm olacağı söyleniyor. Peki Kaya’yı kim öldürecek?

Barış Kılıç Kimdir?

Son zamanlarda Yasak Elma dizisinin Kaya rolü ile tanıdığımız Barış Kılıç 1978 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. 5 yaşında İstanbul’a taşındım İstanbul Üniversitesi’nde İktisat Fakültesi’nde eğitim görmeye başladı. İstanbul Üniversitesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Amerika’ya gitti. En büyük oyunculuk deneyimi 2004 yılında Bütün Çocuklarım isimli film ile oldu. Birbirinden değerli oyuncular ile bu dizi filmde yer aldı. Her zaman başarılı işlere imza atan Barış Kılıç isimli ünlü ve yakışıklı oyuncu en son Yasak Elma dizisinde rol alıyor. Dizide çok başarılı bir performans sergiliyor. Yakın zamanda diziden ayrılacağı sosyal medya söylentileri arasında  yer alıyor.