Bir zamanların popüler sinema filmi olan Titanic projesinde başrol oynayan Leonardo DiCaprio şimdilerde gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Dünya genelinde yaşanan Korona virüs salgını sebebiyle evinden çıkmayan yakışıklı aktörün son hali dikkat çekiciydi. Ünlü oyuncunun kilolu hali şaşkınlık yarattı.

Leonardo DiCaprio’nun bir hayli kilo olduğu görüldü. Uzun zamandır ekranlarda yer almayan usta aktör yaşanan Korona virüs salgını sebebi ile kendisini eve kapattı.

Bu dönemde hareketsiz kalan Leonardo DiCaprio bir hayli kilo aldı. Uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi ile kameralara takılan 46 yaşındaki Leonardo DiCaprio’nun, yaşanan korona virüs karantina dönemi sebebi ile kilo aldığı görüldü.

Sevgilisi ile Yürüyüşte

Oynadığı projeler ve yakışıklılığıyla adından söz ettiren başarılı aktör dün öğlen saatlerinde sevgilisi ile yürüyüş yaparken görüntülendi. Karantina dönemini evde köpeği ve sevgilisi ile geçiren usta oyuncunun kilolu hali dikkat çekti.

Dünya genelinde Titanic filmi ile ünlenen yakışıklı jön Leonardo DiCaprio, kendinden 23 yaş küçük olan kız arkadaşı Camila Morrone ile evlerinin yakınında yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Usta aktörün kilolu hali gözlerden kaçmadı.

Dünya genelinde yaşanan korona virüs salgını sebebi ile evden dışarı çıkmayan Caprio ve sevgilisinin hareketsiz kalmaları sebebi ile kilo aldıkları iddia ediliyor. Los Angeles caddelerinde kız arkadaşı ve köğeği ile yürüyüş yaparken kameralara yansıyan Leonardo DiCaprio’nun bir hayli kilo aldığı gözlemlendi.

Korona Virüs Kilo Aldırdı

Usta aktör Leonardo DiCaprio yanından hiç ayırmadığı köpeği ve kız arkadaşı ile birlikte Los Angeles sokaklarında dolaşırken kameralara yansıdı. Kendinden 23 yaş küçük olan sevgilisi ile mutlu bir beraberlik sürdüren ünlü aktör aldığı kiloları ile dikkat çekti.

Gözde çifte karantina döneminin iyi gelmediği konuşuluyor. Magazin basınında karantina bu ikiliye yaramadı başlıklı haber içeriğinde aktörün resimleri yer aldı. Bir hayli kilo aldığı resimlenen ünlü oyuncu köpeği ve sevgilisiyle yürüyüş yaparken görüntülendi. Sokağa çıkma yasakları sebebi ile hareketsiz kalan Leonardo DiCaprio bir hayli kilo aldı. Önceki gün yürüyüş yapan oyuncu kilolu hali ile dikkat çekti.