Türkiye genelinde çok sayıda oyun sever çeşitli oyunlarla keyif ve eğlence içerisinde zaman geçiriyor. Yaşanan son dakika bir gelişmede Türkiye bölge genelinde tercih edilen oyun konsollarında büyük bir indirim yapılacağı bilgisi yer aldı. Playstation 5 ve Xbox Series s oyun kategorilerinde Türkiye sınırları içerisinde indirim yapılacağı konuşuluyor. Son trend oyun konsolları üzerinde yapılacak olan bu indirim oyun tutkunlarını önemli ölçüde sevindirecek.

Yeni Nesil Oyun Konsollarında İndirim

Son trend ve yeni nesil oyun konsolları arasında yapılacak olan ilk indirimler oyun tutkunlarını bir hayli heyecanlandırdı. Yapılacak olan bu indirimler PlayStation 5’i de etkiliyor. Play Station 5 bugün Türkiye saati ile 14.00’te, Xbox Series S ise bugün saat 16.30’da Türkiye genelinde ilk defa indirim yapacak. Yeni nesil oyun konsollarında yapılacak olan bu indirim sayesinde oyuncular bir hayli sevinecek. Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sunulan oyun konsolları Türkiye genelinde büyük bir indirim yaşayacak.

How Will The Xbox Series S and Series X Price Affect The PlayStation 5  Launch? - EssentiallySports

Play Station 5 ve Xbox Series S İndirimde

10 Kasım tarihi itibariyle Türkiye’ye giriş yapan yeni nesil oyun konsollarının fiyatları kullanıcılar tarafından yüksek bulunmuştu. Ancak oyun firması sık kullanılan oyun konsolları için yeni bir indirim uygulayacaklarını duyurdu. Bugün itibari ile uygulamaya konulacak olan indirimler Play Station 5 ve Xbox Series S’i kapsayacak. Online alışverişin adresi olan N11 mağazasında 100 adet sınırı ile oyuncu konsolunda indirimli fiyat uygulaması yapılacak.

Xbox Series X'in ucuz versiyonu geliyor! - Hardware Plus - HWP

Satış fiyatından daha makul bir fiyatla satın alınacak olan oyun konsollarının indirimli fiyatı henüz belirlenmedi. Ancak n11 sitesine saat 14.00’dan itibaren giriş yapanlar indirimli oyun konsolundan satın alabilecekler. Fakat yapılacak olan bu indirim siteye en hızlı giriş yapabilen kullanıcı için geçerli olacak. Oyun tutkunları için verebileceğimiz tavsiyeler arasında saatlerini şimdiden kurmaları yönündedir.

N11 sitesinin müdavimleri olan kullanıcılar elde ettikleri indirim kuponları sayesinde yapılacak olan indirim fırsatından daha çok yararlanabilecekler. Play Station 5 ve Xbox Series s oyun konsollarını indirimli fiyat üzerinden almak isteyen kullanıcılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanacağı şimdiden merak konusu uyandırdı.