Ücretsiz internet ihtiyacı birçok insanın talep ettiği bir durumdur. Günümüzde gerek cep telefonlarından gerekse de bilgisayarlardan internete girmek gayet sıradan bir durum. Bunun yanında artık birçok iş ve işlem de internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu nedenle insanlar internet olmadan dışarıya adım dahi atmıyorlar. İnternetin bu kadar önemli olmasının bir sonucu olarak mobil operatörler avantajlı internet kampanyaları düzenliyorlar.

Vodafone gerek ev interneti gerekse de mobil internet hizmetleri ile insanların istedikleri cihazdan güvenle internete girmesini sağlıyor. Vodafone bedava internet kampanyaları ile müşterilerinin beğenisini toplamaya çalışırken aynı zamanda yeni müşterilerin de Vodafone’lu olmasını istiyor. Bu konuda Vodafone rakiplerinden geri kalmayacak çözümler üretebiliyor.

Vodafone Farklı Kampanyalar İle Bedava İnternet Veriyor

Vodafone gerek kendi müşterileri için gerekse de diğer operatörler için ücretsiz internet veriyor. Örneğin kendi müşterileri için Vodafone yanımda uygulaması ile hediye çarkı üzerinden bedava internet kazanmak mümkün. Bunun yanı sıra farklı kampanyalar ile de ücretsiz internet elde edebiliyorsunuz. Vodafone bedava internet kampanyaları oldukça fazla,

Vodafone kendi müşterilerine çeşitli şartlar altında kullanabileceği ücretsiz internet kampanyaları düzenliyor. Bu ücretsiz internet paketleri ile çeşitli kanalları ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Vodafone ücretsiz internet kampanyaları bununla sınırlı değil. Aynı zamanda arkadaşını Vodafone’lu yapan Vodafone aboneleri arkadaş başına 15 GB internet kazanabiliyor. Üstelik bu internet kampanyası bir arkadaş ile sınırlı değil. Ne kadar arkadaşınızı Vodafone üyesi yaparsanız o miktarda 15 GB internet kazanabilmeniz mümkündür.

Vodafone’a Gelenlere Bedava İnternet

Hali hazırda diğer operatörlerden hizmet alan müşteriler Vodafone üyesi oldukları takdirde ücretsi internet kazanabiliyorlar. Vodafone bedava internet kampanyaları genellikle tüm müşterileri kapsamaktadır. Eğer Vodafone üyesi olmak istiyor iseniz, Vodafone size aylık olarak 6 GB ücretsiz internet tanımlıyor.

Bu internet hediyesinden yararlanmak için Vodafone üyeliği için internet üzerinden başvurmak gerekiyor. Vodafone üzerinden yaptığınız internet başvurularında 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 6 GB internet size hediye olarak veriliyor. İnternet üzerinden yapacağınız bu başvurular ile hem bedava internet kazanabilmeniz hem de Vodafone indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz mümkün hale gelebiliyor.