Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Vahide Perçin isimli başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldı. Uzun bir süre kanser hastalığı ile mücadele eden bu önemli oyuncu hastalıktan kurtulduktan sonra eski hayatına yeniden döndü. Geçtiğimiz günlerde Etiler’de görülen Vahide Perçin kısacık saçlarıyla dikkat çekti. Saçlarını kısacık kestirmesi akıllara yeniden mi kanser oldu sorusunu getirdi. Diziden de ani bir şekilde ayrılması bu iddiaları güçlendirir nitelikteydi.

Vahide Perçin yeniden mi kansere yakalandı?

Etiler’de görülen Vahide Perçin ‘in yanında eski eşi olan Altan Gördüm de yer alıyordu. Maskelerinin ağızlarında değil de ellerinde olması da muhabirlerin dikkatinden kaçmadı. Muhabirler neden takmayıp elinizde tutuyorsunuz sorusunu yöneltince ” Biz bu konuda çok dikkatliyiz. Öğrenciler hakkında seri bir şekilde konuşuyorduk. Bu yüzden nefessiz kaldık ve açık havada olduğumuz için çıkardık. ” cevabı geldi.

“Kanser Olunca Hemen Saç Kesilmez” Yanıtını Verdi

Geçtiğimiz yıllarda kanser ile mücadele eden Vahide Perçin bu hastalıktan yakın bir zamanda kurtulmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan başarılı ve güzel oyuncu ani bir karar ile diziden ayrıldı.

Vahide Perçin yeniden mi kansere yakalandı?

Geçtiğimiz günler Etiler’de eski eşi ile objektiflere yakalandı. Vahide Perçin’ e saçlarını kısacık kestirmesinden dolayı ve diziden ani ayrılışından dolayı tekrar kanser olma durumu olup olmadığı soruldu. Vahide Perçin ise ” Kanser olur olmaz hemen saç kesilmez. İlk olarak kanser tedavisi yapılır saçlar dökülmeye başlayınca da saçlar kesilir. ” diyerek iddiaların yanlış olduğunu vurgulanmaya çalıştı.

Vahide Perçin yeniden mi kansere yakalandı?

Ünlü Oyuncu Sağlık Sorunu Yaşamadığını Belirtti

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde her dizide olduğu gibi çok büyük bir beğeni toplamayı başararak Vahide Perçin yeniden kanser olma ihtimali ile herkesi çok korkuttu. Fakat durumun öyle olmadığı ortaya çıkınca sevenleri çok sevindi ve rahatladı. Etiler’de eski eşi ile yürürken objektiflere yakalanan Vahide Perçin’e merak edilen sorular soruldu. Bunlardan biri de tekrar kanser hastalığına yakalanma ihtimalinin olup olmadığı konusunda oldu. Vahide Perçin ise “Öyle bir durum olsa tabi ki saklamam. Ama öyle bir durum yok. Gayet  sağlıklıyım hiçbir sorun yok.” dedi.