ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yepyeni bir oyuncu katılıyor. Dizi kadrosuna katılacak olan bu sürpriz isim dizinin gidişatını değiştirecek gibi görünüyor. Yeni oyuncunun ne zaman diziye dâhil olacağı bilinmiyor. Aynı zamanda oynayacağı karakter hakkında da henüz bir bilgi ulaşmış değil. Sevilen dizinim reytingleri son derece iyi gidiyor. Aynı zamanda sosyal medya etkileşimi de son derece iyi bir düzeydedir. Diziye yeni oyuncuların dahil olmasıyla birlikte ilk sezonlara göre daha büyük bir ilgi görmeye başladı.

EDHO cezaevindeki türkücü kimdir? Onur Şan hakkında bilgiler
Ünlü Türkücü Onur Şan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Kadrosuna Katılıyor!

Daha önce Akasya Durağı dizisinde görüp, bildiğimiz hem oyuncu hem de türkücü olan Onur Şan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tekrar sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Akasya Durağı dizisinde çok büyük bir sevgi kazanan Onur Şan EDHO dizisi ile de büyük ilgi görecek gibi görünüyor. Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezondur ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Diziye yeni sezonda üst üste yeni isimlerin dâhil olması reytinglerin de artmasına vesile oldu. Yeni sezonda dizi kadrosuna son katılan isim ise Onur Şan isimli oyuncu olur. Yarın akşam yeni bölüm ile karşımızda olacak. Türkücü olması da diziye büyük bir avantaj sağlayacak. Dizide bazı sahnelerde türkü okuyacağı söyleniyor. Sevenleri heyecanla bekliyor.

Onur Şan kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi nedir?
Onur Şan Kimdir?

24 Temmuz 1981 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Onur Şan 7 yaşındayken bağlama çalmaya başladı. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul da okudu. Daha sonra Türk Halk Müziği Şan bölümünde eğitimi almaya başladı. Liseler arası düzenlenen bir yarışmada 1. olarak ilk başarısını elde etti. Daha sonra oyunculuk için eğitim almaya başladı. Hem türkücülük hem de oyunculuk kariyerini bir arada götürmeye gayret etti.

Onur Şan’ın tanınmasını sağlayan dizi ise Akasya Durağı oldu. Bu dizi ile birlikte büyük bir kitle tarafından tanınan Onur Şan şimdilerde ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile sevenleri karşısına çıkmaya hazırlanıyor.