Öykü Serter Armağan Çağlayan’ın sunucusu olduğu “Gör Beni” adlı YouTube programın son konuğu olarak ekranlara çıktı. Öykü Serter hayatına dair hiç röportaj vermedi ilk defa özel hayatını bu programda açtı. İzleyenler şaşkın. Duyduklarına inanamayanlar daha şaşkın. Aşk hayatında seçmiş olduğunuz kişi yüzünden çok fazla yıprandı ve çok fazla dışlandınız. Herkes bu tutumunuzdan dolayı size on yargılı davranıp tutum aldı. Sonra bu çıkmazdan kurtuldunuz bunu nasıl yaptınız sorularına tek tek yanıt verdi.

Öykü Serter Bitmiş Bir İlişki Vardı Ben Yuva Yıkmadım!

Öykü Serter:” Durumu çok güzel yorumladınız ben buradan yola çıkarak anlatmam gerekiyor artık. Bu konular hakkında kimse benim ağzımdan tek kelime duymadı. Herkes hatta belki şu bile bana karşı tavır aldınız. Şöyle ifade edeyim ben özel hayatımı yanlış bir adam üzerine kurdum. İlişki durumu buna müsait değildi çünkü evliydi. Ama ben hiçbir zaman yuva yıkmadım ve yuva yıkan kadın konumuna düşmedim. Uzun zaman önce onların ilişkisi bitmiş hatta üzerine çok fazla ilişki eklenmişti” ifadelerine yer verdi.

“Sorarsanız ki işimi etkiledi mi torpil yapıldı mı? Tabi ki de Hayır!  Ben bu ilişki öncesinde bu işe başlamış ve BBG de çalışıyordum. Bir kariyerim zaten mevcuttu.  Her şey mükemmel görünüyordu dışarıdan ben her şeye sahipmişim gibi oysa hiçte öyle bir durum söz konusu değildi. Çok zor günlerdi. Duygusal açıdan zor anlar yaşadım.”

Her Zaman Bir Yuvam Olsun İstedim!

“Keşke herkes gibi benimde yuvam ve çocuklarım olsaydı. Ben bu hayaller ile yaşayan bu hayalleri içinde büyüten bir kadındım. Çok âşık olmuştum ve gözüm bir şey görmedi. Hayallerim suya düştü ve ben bu aşkın içinden çok yara alarak çıktım. Zor bir süreçten geçtim.” Bu sözler ile herkesi şaşırttı. Hayatı hakkında bilinmeyenlere değinen sunucu Öykü Serter sosyal medya platformunda oldukça konuşuldu. Uzun süren bir birlikteliği olduğunu ve aşık olduğunu belirtti. Zor süreçte çok yıpranmış olsa da bu aşkı bitirdiğini  ve yuva yıkan kadın olmadığını sözleriyle ifade etti.