Ekranlarda yayınlanan magazin programlarının konusu olan ve lüks otomobilleriyle dikkat çeken ünlü şarkıcı Berkay şahin eski günlerde yaşadığı zorlukları tüm gerçekliği ve samimiyeti ile sevenlerine anlattı.

KORKUSU YALNIZLIK

Yokluk yıllarını anlatan ünlü şarkıcı bazen param yetmediği için tüm pizza yiyemezdim diyerek açıklama yaptı. Radyo Mega’ da açıklamalar yapan şarkıcı geçtiğimiz yıllarda 2016 yılında mankenlik yapan Özlem Ada Şahin ile yollarını birleştirmişti. Bu evliliğinden 2 çocuk sahibi olan Berkay Şahin eski anılarını anlattı.

Kendisi Hakkında Çıkan Haberlerden Utandığını Açıkladı

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin kendisine ve eşine aldığı lüks arabalarla sürekli yenilediği ve değiştirdiği çeşit çeşit arabalarla gündemdedir. Oturduğu villasını değiştirmesi ve yeniden dekor edip yenilemesi gibi yaptığı her hareketi ile dikkat çeker. Kızları Arya için şimdiden yatırım amaçlı tanesini 2.3 milyon TL gibi uçuk fiyatlarda aldığı 2 ofisle gündemde kalıp, hakkında baya konuşuldu.

Eşi Özlem Ada Şahin için almış olduğu hediye saatin fiyatı da gözlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı Berkay Şahin eşine 2 milyon TL değerinde bir saat hediye etmişti. Bindiği motosikletin fiyatının 180 bin TL olması, 192 bin TL’lik yapmış olduğu Maldivler tatili ve küçük bir detay gibi görünse de ayağındaki 7 bin 500 TL  terliğin bile dillerden düşmediği görülür. Ünlü şarkıcı Berkay Şahin adının sadece bu gibi lüks eşyalar ve maddiyat ile gündeme gelmesinden konuşulmasından utandığını açıkladı.

Elimdekilerin Kıymetini Biliyorum Tek Çekingem Yanlızlık

Bu günlere kadar zorluklar yaşayarak gelen şarkıcı, ilk hayalinin ne kadar küçük olduğunu anlattı. Hayali, taksitle vosvos almak olan şarkıcı eskiden ev kiramızı 3 kişi bir araya getirip vermemezlik açıklamaları yaptı. Tüm pizza yemeye para olmadığı için dilim olarak alırdık. Tüm bu zorlukları görüp geldiğim için sadece maddiyatla gündeme gelmek rahatsız ediyor dedi.

Bunların altındaki yatan neden ise kıymet bilmek dedi. Yaşamın getirileri içinde yalnızlık duygusundan korktuğunu söyledi. Sahte olan hiçbir şeyi etrafında tutmadığını ve sadece gerçek dost, arkadaş biriktirmeye çalıştığını açıkladı. 55 Yaşına geldiğinde mutlu bir aile ve  çevresinde gerçek dostlarının olması temennisini dile getirdi.