Ünlü oyuncu Cemre Melis Çınar son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Kendisi 13 Mayıs 1991 doğumlu yani henüz kariyerinin başında diyebiliriz. Halen eğitim hayatına Marmara Üniversitesinin televizyon bölümünde devam ediyor. 2005 yılından bu yana bir yandan okuyarak bir yandan da oyunculuk yapmaya devam ediyor.

SOKAK (6) SON

Oyunculuğuna Mask-kara tiyatrosunda halen devam eden oyuncu gelen dizi ve film tekliflerine de açık olacak ki bunları değerlendiriyor. Son günlerde Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteri ile adını zirveye taşıdı. Dizide yaşanmış birçok hayat hikâyesi yer alıyor. Hepsi izleyenlerin ders çıkarması gereken çarpıcı hikâyeler. Gerçek hayat hikâyelerinin böylesine acı verici olması izleyiciyi kendine çekti.

”Süreyya Etkili Bir Karakter”

Son günlerin gündemden hiç düşmeyen dizisi Kırmızı Oda sürekli konuşulmaya ve hayat hikâyeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Alya karakteri de bunlardan bir tanesi. Dizide Alya karakterinin çok acıklı bir geçmişi olduğunu ve neler yaşadığını anlattığını görüyoruz. Alya’nın şizofreni sorunları olan annesi Süreyya’yı canlandıran Cemre Melis Çınar bu karakter ile kendine çok şeyler kazandırdığından bahsediyor.

Kırmızı Oda'da Alya'nın annesini canlandıran Cemre Melis Çınar'dan bomba itiraf!

Oldukça zor bir karakteri oynadığını ancak kendisi için Süreyya’yı oynamanın çok keyifli olduğunu açıkladı. Alya uzun yıllar boyunca kendine adeta nefret dolu bir anne ve ondan tamamen kopuk bir baba ile büyümek zorunda kalan bir çocuk. Anne ve babasının suçlar ile dolu hayatlarında Alya resmen oradan oraya savrulmuş masum bir çocuk.

alya 3

Sokakta da Süreyya’ya Tepki Büyük

Sokağa bile çıksa arkasından Alya diye bağırıldığından bahseden ünlü oyuncu, kendisinin rolden çok etkilenmediğini aksine keyif aldığını söylüyor. Bu karakteri hakkı ile yansıtabilmek için çok çalıştığını söyleyen oyuncu karakter yıpratıcıydı ancak sonunda iyi bir şekilde hakkı ile canlandırmak daha önemliydi dedi. Kendisine böyle bir teklif geldiği için aşırı şanslı olduğunu düşünüyor.

SOKAK (5) SON

Böyle bir karakteri canlandırmak herkese nasip olmayacağından bir solukta canlandırıp izleyicinin beklentisini karşıladığını düşünüyor. Böyle güçlü bir rolden sonra kendisini başka hangi yapımlarda göreceği izleyici için merak konusu oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi projelerde kendisini görebileceğiz.