Ünlü oyuncu Ellen Page bomba bir itirafta bulundu. Yapmış olduğu açıklamada trans birey olduğunu ifade eden başarılı oyuncu bu açıklamasıyla birlikte ülkede bomba etkisi yarattı. Oynadığı filmlerde ki başarılı performansıyla tanınan ünlü oyuncu trans birey olduğunu açıklayarak dikkat çekti.

Ellen Page Trans Birey Olduğunu Açıkladı

İnception ve Juno isimli filmleriyle tanınan ve ün kazanan Ellen Page kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu not ve paylaşımla dikkat çekmeyü başardı. Sosyal medya platformu üzerinden yaptığı şok açıklama  ile birlikte trans birey içgüdülerine sahip olduğunu ifade etti. Yaptığı bu bomba açıklama ile bomba etkisi yaratan oyuncu ismini de değiştirdiğini belirtti.

Ünlü oyuncu trans olduğunu açıkladı

Trans  Birey Açıklaması

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden şok bir açıklamada bulunan Ellen Page, trans erkek olduğunu ifade eden bir paylaşımda bulundu. Trans birey olduğunu ifade eden Ellen Page aynı zamanda adını da Elliot olarak değiştirdiğini bundan sonra bu ismiyle anılmasını istediğini belirtti.

Ellen Page’in sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamaları şu yöndeydi: En sonunda gerçek benliğimle olmanın ve gerçek halimle yaşamanın oldukça mutlu ettiğini ifade etmek istiyorum. Çok farklı duygular hissediyorum.

Trans  birey olduğum için seviniyorum aynı zamanda bu gerçek konuyu da beğeniyorum. Queer olduğum gerçeğinide ayrı bir şekilde seviyorum. Trans birey olduğum için oldukça rahat ve mutluyum. Bu konuları sizlerle paylaştığım yazdığım için kendimi bir hayli şanslı hissediyorum.

Ellen Page, Trans Olduğunu Açıkladı – Kayıp Rıhtım

Bu konumda olmak farklı bir duygu, hayatımda bundan sonraki dönemde bu şekilde devam edeceğim. Bu zorlu süreçte beni destekleyen ya da desteklemeyen tüm insanlara karşı çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Öz benliğimin ve kişiliğimi takip etmek için en sonunda kim olduğumu sevmenin ne kadar harikulade bir duygu olduğunu anlatamam. Ancak gerçek şu ki kendimi ne kadar mutlu hissetsem aynı zamanda farklı ayrıcalıklara sahip olsam da bu durum bana korku hissi veriyor.

Ellen Page trans olduğunu açıkladı Bursa Haberleri

Bunun sebebi zarar vermek,  nefret etmek, şaka yapılması ve en önemlisi şiddet görmekten çok korkuyorum diyen Ellen sözlerini bu şekilde ifade etti.