Ekranların fenomen dizisi olan ve show tv kanalında her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Çukur isimli dizide beklenmeyen bir olay yaşandı. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizide seyircinin moralini bozan bir gelişme yaşandı. Çukur dizisi oyuncuları arasında yer alan Erkan Koçak Köstendil oyunculuk deneyimine ara vermek istemesi ile birlikte seyircinin tepkisine maruz kaldı. Beklenmeyen gelişme oyuncunun sevenleri tarafından büyük bir üzüntü ile karşılandı.

Sosyal Medyada Tepki Topladı

Çukur dizisi hayranları geçen hafta yayınlanan bölümde yer alan Vartolu Saadettin’in ayrılık sahnesi sebebiyle sosyal medya platformları üzerinden sert yorumlar yaptılar. Bu beklenmeyen ayrılık sahnesi sonrası oyuncunun hayranları adeta hayal kırıklığı yaşadılar. Diziyi yakından takip eden izleyiciler Vartolu Saadettini nefes kesen sahneleri ile tanıyor. Ancak dizinin son yayınlanan bölümünde ki ayrılık sahnesi izleyiciler tarafından sitemle karşılandı. Yaşanan bu gelişme sonrası hayranları ikiye bölünen Erkan Koçak Kösten dilin, oyunculuk deneyimine kişisel sebeplerden dolayı ara vermek istediği belirtildi.

Çukur son bölüm izle! Çukur 101. Bölüm tek parça izle - Aile ve Yaşam

Çukur Dizisinde Veda

Televizyon ekranlarında çok sayıda dizi kıran kırana reyting mücadelesi veriyor. Önemli diziler arasında yer alan Çukur dizisi Show tv ekranlarında her hafta pazartesi akşamı izleyici ile buluşuyor. Heyecan ve nefes kesen sahnelerin yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde beklenmeyen bir ayrılık olayı yaşandı.

Beklenmeyen veda ise dizinin önemli oyuncuları arasında yer alan Erkan Koçak Köstendil’in dizinin senaryosu gereği başka bir yere gönderilmesi gerektiği sahnesiydi. Söz konusu oyuncu dizi ayrılığı sonrası yaptığı açıklama da özel hayatında yaklaşık olarak bir kaç ay önce Baba olduğunu ve çocuğuyla birlikte Babalık heyecanını yaşamak istediğini ayrıca çocuğuyla daha fazla vakit geçirmek istemesi sebebi ile diziye ara verdiğini ifade etti.

İrem Sak, Çukur dizisinin kadrosuna Seren karakteriyle girecek - Magazin  haberleri

Yeni doğan oğlu ile vakit geçirmek istediğini belirten oyuncu bu sebeple setlere ara verdiğini dile getiren bir açıklama yaptı. Yaşanan bu ani gelişme ile birlikte tepkili yorumlara sebep olan Erkan Koçak Köstendil hayranları kafa karışıklığı yaşadılar. Heyecan dolu sahneleri ile anılan Çukur dizisinde bu hafta yaşanan gelişme tepkilere neden oldu.