Her hafta Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi dördüncü sezonun yeni bölümleri ile devam ediyor. Başrol de Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendi, Necip Memili, Öner Erkan, Perihan Savaş ve Kubilay Aka gibi çok kaliteli bir kadroya sahip olan dizi de bu hafta başrollerden birine veda edildi.

Nefesleri kesen dizi de bu hafta yeni bölümün de seyirciyi yasa boğdu. Öner Erkan’ın canlandırdığı başrol oyuncusu Selim Koçovalı bu hafta diziden ölerek ayrıldı. Dizi de arkadaşı tarafından tuzak kurulan Çukurun Selim Koçovalısı kardeşi Yamaç Koçovalı’nın kollarında hayatını kaybetti. Öner Erkan hayranları dizideki ölüm sahnesi ile gözyaşlarını tutamadı.

Selim Koçovalı Çukurdan Ayrıldı

Koçovalı ailesinin Selim Koçovalı karakteri geçen hafta ekrana gelen yeni bölüm de diziden ayrıldı. Öner Erkan’ın canlandırdığı Selim Koçovalı karakteri artık Çukur dizisinde yok Üzücü bir ölüm sahnesi ile dizide son kez Selim Koçovalı rolün de yer alan Öner Erkan diziye veda etti. Kardeşi Yamaç Koçovalı’nın kollarında ölen abisi Selim Koçovalı’nın intikamını nasıl alacak ve bu acıyı nasıl atlatacak?

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Çağatay Erdenet tarafından tuzağa düşürülen Selim Koçovalı iki kez bıçaklanmasının ardından mahallenin tapularını Selime vererek onu bıraktı. Yaralı haliyle mahalleye kadar gelen Selim Koçovalı ağır kan kaybetmişti ve kardeşi Yamaç Koçovalı’nın kollarında hayatını kaybetti. Yamaç Koçovalı’nın abisiyle son sahnesi tüm Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Hoşçakal Selim Koçovalı

Dört sezondur Ay Yapım şirketinin yapımcılığın da Show Tv de yayınlanan Çukur dizisin de Öner Erkan geçen hafta ki yeni bölümü ile kadrodan ayrıldı. Koçovalı kardeşler Erdenetlerden intikamını nasıl alacak derken Yamaç Koçovalı çok geçmeden abisinin intikamını almak için Erdenetlere ait fabrikaları patlatarak ilk adımı attı ve gücünü Erdenetlere kanıtladı.

Çukur'da duygusal veda! Başrol oyuncusu Öner Erkan diziden ayrıldı

Ailesi için canını feda eden Yamaç Koçovalı abisine bunu yapanların yanına bırakmayacaktır ve Erdenetlerden daha da intikam almaya devam edecektir. Ekranların sevilen dizisi Çukur da önümüzde ki haftalar da seyirciyi ne gibi aksiyon ve nefes kesen sahneler bekliyor merakla yeni bölümleri bekleniyor.