Son zamanlarda sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan Uğur Yılmaz’ın diskalifiyesi hala konuşulmaya devam ediyor. Geçmiş zamandaki paylaşımları gün yüzüne çıktıktan sonra MasterChef programından diskalifiye olma kararı alındı. Paylaşımlarının küfür içerikli olması sebebi ile yarışmadan ayrıldı.

Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı

Aynı zamanda bölücü ve ayrıştırıcı paylaşımları da yer alıyor. Sosyal medyada çok büyük tepkiler almaya başladı. Her paylaşımının altına yaptığı paylaşımlar ile ilgili yorumlar gelmeye başlayınca fotoğraflarının altına yorum yapmayı kapattı. Her türlü hakaret ve küfür içerikli paylaşımları hala sosyal medya hesabından silinmedi. Kendisi bu konu ile ilgili de hiçbir açıklamada bulunmadı.

Hakaret Ve Küfür İçerikli Paylaşımlar!

TV 8 ekranlarının en çok sevilen ve en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef programında geçtiğimiz günlerde bir diskalifiye yaşandı. Diskalifiye edilen isin Uğur Yılmaz oldu. Acun Ilıcalı da dâhil olmak üzere pek çok ünlü ve önemli isme çeşitli küfürler ve hakaretler eden bu yarışmacının paylaşımları gün yüzüne çıktı. Bu paylaşımların ardından diskalifiye kararı alındı ve Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Uğur Deniz isimli yarışmacının diskalifiye olduğunu takiplerine paylaştı.

Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı

Bu konuya olumlu yönde tepki gösteren de oldu olumsuz tepkiler gösteren de. Daha önce Acun Ilıcalı’nın pek çok yarışmasında küfür ve hakaret yaşamışken o insanların  elenmeyip Uğur Yılmaz’ın elenmesi bazı kişilere hiç samimi gelmeyip konunun başka bir sebebi olduğu düşünülmeye başladı. Aynı zamanda Uğur Yılmaz’ı linç eden de çok büyük bir kitle oluştu.

Uğur Yılmaz Yorumları Kapattı!

MasterChef programından küfür ve hakaret içerikli paylaşımları sebebi ile diskalifiye edilen Uğur Yılmaz sosyal medyadan çok büyük tepkilere maruz kaldığı için paylaşımlarının yorum kısmını kapatmak zorunda kaldı.

Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı

Bu durum karşısında çok büyük bir linç yaşandı ve Uğur Yılmaz konu ile alakalı olarak henüz bir açıklama yapmadı. Pek çok ünlü ve önemli isme hakaret ve küfür dolu paylaşımlar yapması üzerine Acun Ilıcalı diskalifiye kararı aldı. Aynı zamanda bu paylaşımlarda Acun Ilıcalı’ya da hakaretler yer alıyor. Sosyal medyada bu konu hala çok konuşuluyor.