Turkcell ülkemizde en fazla abone sayısı olan mobil operatördür. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan 3 mobil operatör arasından kullanıcı sayısı ile en önde olan Turkcell internet konusunda da mobil kullanıcılara, işletme sahiplerine ve ev kullanıcılarına özel çözümlerle internet hizmeti sunuyor. Turkcell bedava internet kampanyaları internet kullanan ve Turkcell müşterisi olup olmadığı önemli olmayan herkesi kapsamaktadır.

Turkcell gerek kendi müşterilerine gerek diğer müşterilere cazip yâda ücretsiz internet paketleri ile hizmet sunmaktadır. Bu ücretsiz internet paketlerinden yararlanmak için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartları yerine getirerek ücretsiz internet hizmetinden kolaylıkla yararlanmak mümkün. Turkcell aynı zamanda çeşitli hediye kanalları üzerinden de bedava internet hizmeti vermeyi sürdürüyor.

Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları kendi müşterileri için çeşitlilik gösteriyor. Turkcell internet kampanyaları kapsamında sürpriz noktalar ile müşterilerinin belirli lokasyonlarda ücretsiz internet kazanabilmesine imkân tanıyor.

Turkcell ile telefonlara gelen BIP uygulaması üzerinden keşfet kanalına girerek çeşitli lokasyonlar üzerinden internet paketleri kazanmak mümkün hale geliyor. 31 Aralık tarihine kadar devam eden söz konusu uygulama kapsamında birçok farklı noktada ücretsiz internet kazanmak mümkün hale geliyor.

Bunun yanında Turkcell müşterileri Türkcell”in kendi uygulamaları olan BIP, Yaani gibi uygulamaları kullanarak da ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Ücretsiz internet kampanyaları kapsamında bu uygulamalar üzerinden yapılan internet aramaları ve yapılan mesajlaşmalar kullanıcılara bedava internet olarak geri dönüyor.

Yeni Gelenlere Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları kendi müşterilerini kapsadığı kadar yeni gelen müşterileri de kapsıyor. Bu kapsamda Turkcell’li olmak isteyen diğer operatör üyeleri, Turkcell’e geldiklerinde bedava internet haklarından yararlanabiliyorlar. Farklı operatörlerden geçiş yapanların kazanabilecekleri bedava internet miktarı yaklaşık olarak 8 GB’a kadar çıkabiliyor.

Diğer operatörleri kullanan ve Turkcell abonesi olmak isteyen aboneler eğer isterler ise internet üzerinden başvuruda bulunarak 8 GB internet kazanabiliyorlar.  Dijital ortamdan başvuru yapanları kapsayan söz konusu uygulama kapsamında müşteriler internet başvurularına özel olarak 4 ay boyunca ücretsiz olarak 8 GB internet kazanabiliyorlar. Bu tür kampanyalardan faydalanabilmek için dijital ortam üzerinden kayıt yaptırmak yeterli geliyor.