Netflix oldukça başarılı projeleriyle gündemden hiç düşmeyen bir platformdur. Her geçen gün yeni içeriklerle izleyicilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Yeni projesi Bir Başkadır da yayınlandığı ilk andan itibaren gündeme bomba gibi düşmüştür. Bir Başkadır’ı Berkun Oya yazmış ve yine kendisi yönetmiştir. Projede yer alan Tülin Özen ise oldukça cesur yatak sahneleriyle projeye damga vurmuş, Tülin Özen’in oldukça cesur sahnelerde yer alması sosyal medyada epey konuşulmuştur.

Bir Başkadır'a Tülin Özen'in yatak sahnesi damga vurdu!

Ses Getiren Proje

Netflix yeni projesiyle sevenlerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bir Başkadır izleyici buluştuğu andan itibaren gündemden düşmüyor. Kadroda Fatih Artman, Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal, Derya Karadaş ve Settar Tanrıöğen gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Hem oyuncularıyla hem de içeriğiyle oldukça ses getiren dizi ilerleyen zamanlarda da konuşulmaya devam edilecek gibi görünüyor.

sdsd

Dizinin bölümleri arasında en çok ikinci bölüm konuşuluyor. İkinci bölümde Alican Yücesoy ve Tülin Özen oynadıkları yatak sahneleriyle gündemden düşmüyorlar. Dizi toplamda sekiz bölümden meydana geliyor. Dizide, İstanbul’da yolları kesişen bir grup kişi konu ediliyor. Bu gruptaki kişiler İstanbul’a farklı koşullardan gelmişlerdir ve hepsinin sosyo-ekonomik geçmişleri farklıdır. İstanbul’un şatafatlı hayatında birtakım tesadüfler sonrasında yolları kesişmiştir ve bu gruptaki kişilerin kendine özgü olan karakterleri ele alınmıştır.

Diziye Tülin Özen Damgası

Dizide Tülin Özen oldukça iddialı olan yatak sahnesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Özen hem başarılı bir oyunculuk sergilemiş hem de oyunculukla ilgili oldukça cesur kararlar almıştır. Özen, bir psikolog rolündedir ve erkek arkadaşıyla birlikte iddialı bir yatak sahnesinde yer almaktadır. Özen, ekranda üstsüz şekilde yer alır. Kırk yaşında olan güzel ve başarılı oyuncunun fiziği de herkesi kendine imrendirmiştir. Tülin Özen genç kızlara taş çıkartacak olan bir fiziğe sahiptir.

Bir Başkadır dizisi hem kısa bölüm sayısı ile izleyici sıkmayan bir tempoda ilerlemektedir. Oyuncu kadrosu oldukça başarılıdır ve dizi içeriği de sağlamdır. Netflix ’in bu yeni projesi tüm bunların yanı sıra Tülin özen oyunculuğuyla da gündemde yer almıştır. Başarılı ve güzel oyuncu cesur yatak sahnesiyle Bir Başkadır’a damga vurmuş durumdadır.