Kırmızı Oda ile geri dönen Tülin Özen Bir Başkadır dizisinin yayınlanması ile çok konuşulan isimler arasında yerini almayı başardı. Başarılı bir oyuncu olan Tülin Özen herkesin beğenisini kolaylıkla alabiliyor. Bu başarıyı kazanmak için ise yaptıkları ağızları açık bırakacak cinsten. Tülin Özen daha ilk filminden başarıdan başarıya koşmuş ve Altın Portakal’da “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

Tülin Özen’in Sinema Uğruna Yaptıklarına Şok Olacaksınız! İşte Ağzından Yılan Çıkarttığı Görüntüler…

Bu eşsiz yeteneği sanatın her alanında dizide, filmde, tiyatroda görme şansına sahip olduk. En son ekranların tozunu attıran dizi Bir Başkadır ‘da bu yeteneğe tekrar şahit olundu. Ünlü oyuncu hakkında güzel yorumlar yağmaya başladı. Netflix ekranlarında yayınlanan dizide gösterdiği başarı bir kez daha akıllara bu başarıyı elde etmek için vermiş olacağı emeği getirdi.

Sinema Aşkı İçin Yaptı Ve Başardı…

 

Tülin Özen henüz bir öğrenci olduğu günlerde, daha konservatuarı bitirmemişti bile,  Semih Kaplonoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği film Meleğin Düşüşünde oynamış ve ödüller almıştır. Semih Kaplonoğlu o filmden sonra da ünlü oyuncu Tülin Özen’i bırakmamış çoğu filminin hem yapım aşamasında hem oyuncu kadrosunda ona yer vermiştir.

Tülin Özen

Semih Kaplonoğlu üç muhteşem filmi olan Bal, Süt ve Yumurta isimli filmlerinde Tülin Özen’i oynattı. Büyük başarılara imza atan Tülin Özen bu başarılar için gösterdiği çabalar ile bu kadarına da pes artık dedirtti. Süt filminde yaptığı o çılgın şey sinema için değer miydi?

Tülin Özen

Başarı İçin Bazı Şeylere Cesaret Etmek Gerekir!

,Karadeniz’de geçmekte olan bir olayı anlatan Süt filminin ağızdan yılan çıkartan bir kadın ile başlaması gerekmektedir.  Bu sahnede kadın kendini baş aşağı aşarak ağzından giren yılanı çıkarmaya çalışıyor. O zaman hem asistan hem oyuncu olan Tülin Özen bu sahneyi oynayacaktı.

Tülin Özen

Öncesi oyuncak yılan ile çekilmek istendi fakat hiç gerçekçi olmadı. Sonra ekip bu sahnenin filmde yer almaması gerektiğini düşündü fakat Tülin Özen bunu istemedi. Torbaya konulmuş bir yılan ile sahne tekrar denendi fakat yılan hiç hareket etmedi. Su yılanı ise en son çare oldu. Ağzına aldığı su yılanı ile büyük bir başarı elde etti. O içler ürperten anlar ortaya çıktı. Bu başarısının altında azimli bir kadın yattığını bir kez daha gösterdi.