Güzelliği ile birçok yakışıklı ünlüye yakıştırılan Tuba Büyüküstün son zamanlarda Ekin Mert Daymaz ile de yakıştırılıyordu. Hatta aşk yaşadıkları öne sürülen ikili arasında herhangi bir açıklama ya da yalanlama olmamıştı. Ancak Tuğba Büyüküstün sosyal medya hesabından kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk iddiaları konusunda yalanlama açıklaması yaptı.

Son dakika: Tuba Büyüküstün Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?

Uzun süredir birlikte olduğu Umut Evirgen ile karantina süreci boyunca birlikte kalan Tuba Büyüküstün, ayrılıklarını ilan etmişti. Ancak son zamanlarda Tuba Büyüküstün yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz ile oldukça yakıştırıyor ve aşk iddiaları günden güne artıyordu. Güzel oyuncu bu konu hakkında çıkan haberler konusunda sessizliğini bozarak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu ve tüm iddiaları yalanladı.

Aşk İddialarını Nazik Bir Dille Yalanladı

38 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün yayınlamış olduğu açıklamasında ise kendisine aşk yakıştırmaları yapıldığına ancak kendi adına mutlu olunduğunu söyleyerek şu sıralar yalnızca kendini sevdiğini ve kendi ile ilgilendiğini belirtti. Böylelikle iddialara da cevap vermiş oldu.

Son dakika: Tuba Büyüküstün Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?

Daha önce Hande Erçel, Eliz Sakuçoğlu, Melisa Döngel gibi birçok güzel ünlü ile ismi yan yana duyulan yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz ise konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

Her Takipleşme Aşk Değil

Hayranları ve magazinciler tarafından her hareketi takip edilen Tuba Büyüküstün 2017 yılında Onur Saylak ile evliliğini bitirmişti. Geçtiğimiz haftalarda ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir hamle olay oldu. Eski futbolcu olan Ali Güneş’i takip etmeye başlaması herkesi şaşırttı. Ali Güneş ise bu takip durumuna kayıtsız kalmayarak güzel oyuncunun köpeğiyle birlikte yaptığı paylaşıma yakışıklı korsan yorumunu iliştirdi.

Son dakika: Tuba Büyüküstün Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?

Bu takipleşme sonrası Büyüküstün yine suskunluğunu bozarak aşk iddialarına yanıt vermişti. Herkesin aşkı çok sevdiğini söyleyen Büyüküstün kendinin de aşkı çok sevdiğini ancak her takipleşmenin bir aşka dönüşmeyeceğini nazik bir dille belirtmişti. Güzel oyuncunun Onur Saylak ile evliliğinden iki kız çocuğu var. Bu kız çocuklarının isimleri ise Maya ve Toprak.

Son dakika: Tuba Büyüküstün Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?