Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün söz konusu diziye onay verdiği haberlerini veto etse de dizi ile ilgili olarak açık kapı bıraktığı söyleniyor. 2016 ile 2017 dönemlerinde Kanal d ekranlarında izleyici ile buluşan aynı zamanda izlenme rekorları kıran Cesur ve Güzel isimli diziyle son kez ekranlarda olan Tuba Büyüküstün hayranlarına hem üzücü hem de umutlandırıcı bir gelişme bilgisi verildi.

Başarılı oyuncu, yakışıklı aktris Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldığı Cesur ve Güzel’in hemen sonrasında televizyon ekranlarından uzak kalmayı tercih etmişti. Ancak dizi sektöründe yer alan Netflix için çekilen Rise Of Empires Ottoman isimli mini projede rol almıştı.

Tuba Büyüküstün’e Teklif Yağıyor

Uzun  bir zamandır ekranlarda görünmeyen ve televizyon dizi projelerinden gelen bütün teklifleri reddeden Tuba Büyüküstün ile ilgili ortaya atılan bir iddia sosyal medya platformları üzerinden hızlı bir şekilde gündemde oldu. Oyuncunun fanları da yeniden ekranlarda olmasından dolayı bir hayli mutlu oldular.

Tuba Büyüküstün, o diziye ‘evet’ dediğini yalanladı ama kapıyı da açık bıraktı!

Fakat Tuba Büyüküstün sosyal medya basınında hızlı bir şekilde yayılan bu haberler üzerine kendi kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yaparak ortaya atılan haberlerin  doğru  ve net olmadığını paylaştı. Oyuncunun, bu senede sükse yaratan  Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinin de yapımcı şirketi olan OGM Pictures ile anlaştığı  söyleniyordu.

Tuba’dan Yeni Açıklama Yapıldı

Bununla birlikte reyting rekorları kıran dizilerin hikâyesinin uyarlandığı kitapları kaleme alan ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun  kitabından uyarlanacak yeni bir dizisi olduğu konuşuluyordu. Tuba Büyüküstün resmi instagram hesabının story sekmesinden yanıt vererek konuya açıklık getirdi.

Başarılı oyuncu, yeni projeye onay verdiği yönünde ki bilgiyi ben henüz hiçbir projeye imza atmadım şeklinde paylaşım yaparak, bu haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Dizi projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Yazdığı bu cümle ise hayranları arasında umut ışığı oluşturdu.  Tuba Büyüküstün’ün bahsi geçen bu önemli proje ile imzalama yapmadığı söylense de yeni bir dizi ile görüştüğü ve değerlendirme aşamasında olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

Tuba Büyüküstün, o diziye 'evet' dediğini yalanladı ama kapıyı da açık bıraktı! 1