Kanada’nın ünlü oyuncularında biri olan Elliot Page’nin geçtiğimiz günler de cinsiyet değiştirdiği gündem olmuştu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, cinsiyet değiştirdikten sonra ilk kez fotoğrafını hayranlarına yayınladı. Ünlü oyuncu fotoğrafının altına hayranlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini de sundu.

Trans birey olduğunu açıklayan Elliot Page’den ilk fotoğraf
Trans Birey Oldu

ABD’de 2007 yılında büyük ilgi ve reyting toplayan ”Juno” dizisi yayınlanmıştı. Elliot Page yayınlanan ”Juno” dizisi ile Oscar’a aday gösterilmişti. Oscar’a aday gösterilmesi ile Elliot Page adını büyük kitlelere duyurmayı başarmıştı. Eski ismi Ellen Page olan oyuncu uzun zaman önce trans birey olacağını açıklamış ve ismini de Elliot Page olarak değiştirmişti.

Ünlü oyuncunun ani verdiği bu kararı hayranlarını ve sevenlerini bir hayli şaşırtmıştı. Açıklamadan sonra ekranlardan uzak kalan oyuncu, hayranları tarafından merak ediliyor ve ikinci bir açıklama yapması bekleniyordu. Günler sonra trans birey değişimini oyuncu kendisi kaleme aldığı yazı ile hayranları ile paylaştı. Yazının yanı sıra ilk fotoğrafını da hayranlarının beğenisine sundu.

5fe040b15542811498943389

Yayınladığı fotoğrafta gözlük ve şapka takan Elliot Page’nin yüz hatlarının erkeksi bir hal almış olduğunu da gözlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu, ‘The Umbrella Academy’ filmi ile seyirci karşısına çıkmış olan Page, 2018 yılında dansçı olan Emma Portner ile hayatını birleştirmişti. Bu değişimin evliliği bitirmediği ve evliliklerinin devam ettiği haberlerini de gündeme taşıdı.

Hayranlarına Teşekkür Etti

Günler sonra hayranlarını sevindiren fotoğrafı sosyal medya hesabında yayınlayan Elliot Page, fotoğrafın altına notunu düşmeyi de unutmadı. Hayranlarının sevgisine güvenen ünlü oyuncu, desteklerinin de farkında olduğunu belirtti. Bu sebeple hayranlarına sonsuz teşekkür etti. Ünlü oyuncu hayranlarına birbirlerinin yanlarında olması gerektiği önerilerinde bulunurken güvende kalmaları temennisinde de bulunmayı unutmadı.

5fe040b15542811498943391

Hayranlarının desteğine güvenen Elliot Page, hayranlarından ‘transanta’ ve ‘translifeline’ platformlarına da desteklerini eksik etmemelerini istedi. Oyuncu yazısında aynı zaman da 2021 yılında ekranlar da olacağı sinyallerini de verdi. Yazısını kendi adı ile noktalayan ünlü oyuncu, yayınladığı bu resim ve açıklamalarla hayranlarını sevindirdi. Oyuncunun sıkı takipçileri, oyuncudan gelecek diğer fotoğrafları merak içerisinde beklemeye koyuldu.