Şampiyonlar liginin 2015 – 2016 sezonundan itibaren, Türkiye için resmi yayıncı kuruluş haklarını satın alan Tivibu ve TRT, bundan sonra anlaşma boyunca maçları yayınlayacaklar.
 
Maçlar bir hafta TRT’de yayınlanacak, bir hafta da Tivibu Spor da yayınlanacak. Tivibu spor da yayınlanacak maçlar şifreli olacak. Tivibu Spor üyeliği ise ayrıca satın almak gerekiyor. Türk Telekom hizmeti olan Tivibu ya başvurmak için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.
http://www.tivibu.com.tr/
 
Onun haricinde aşağıda sizinle paylaşacağımız bilgileri uydu alıcınızda gerekli ayarlamaları uygulayarak Tivibu Spor u izleyebilirsiniz.
 
Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi tek başına Galatasaray temsil ediyor. 30 Eylül Çarşamba günü Astana deplasmanında oynayacağı maçı Tivibu Spordan izleyebileceksiniz.
 
Astana – Galatasaray maçının ayrı bir önemi bulunuyor. Kazakistan ekibi olan Astana, yeni kurulan bir kulüp ve tarihi boyunca ilk kez şampiyonlar liginde boy gösteriyorlar. Bu maç ise Astana’nın evinde kendi sahasında oynayacağı ilk Şampiyonlar ligi maçı olma özelliğini taşıyor.
 
Tivibu Spor Kanalında grup aşamasında totalde 3 maç yayınlanacak. Hem şampiyonlar liginde oyanayan tek temsilcimiz Galatasaray, hem de Uefa liginde oynayan Beşiktaş ve Fenerbahçe maçları 3 kez yayınlanacak.
 
İşte Tivibu Spor’ da yayınlanacak maçların listesi
 
Tivibu spor kanalını uydu alıcınızdan Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. Bunun için ise aşağıdaki ayarları uydu alıcınızın menüsünden girmeniz gerekmektedir.
 
Uydu alıcınızın markasına göre (Next, Conax, Dreambox, Hemco, Hremco vs) menüde seçeneklerin isimleri farklı olabilir.
 
Uydu alıcınızın menüsünden kanal arama bölümüne girerek, el ile manuel kanal arama seçeneğini seçiniz ve aşağıdaki frekans ve biss bilgilerini giriniz.
 

İşte Tivibu Spor Biss Key ve Uydu Frekans Listesi

 
HD ve SD yayınlar için Biss Key şifresi: bir adet “1” , 11 adet  “0” yani è 100000000000
 
fb_img_1476889900186
 
Türksat 4A Tivibu HD Frekans Bilgileri
Uydu: Türksat 4A 42°Doğu
Polarizasyon: H- Yatay
Frekans: 11853Mhz
Sembol Oranı: 25.000
FEC: 2/3 veya Otomatik
 
Türksat 4A Tivibu SD Frekans Bilgileri
Uydu : Türksat 4A – Batı
Polariasyon :V- Dikey
Frekans : 11797
Sembol Oranı : 8800
 

Genel Uydu Alıcıları için Manuel kanal Arama Anlatım Video


 

Samsung Uydu Alıcılı Led Tv için Manuel Kanal Arama Anlatım Video


 

Vestel Uydu Alıcılı Led Tv için Manuel Kanal Arama Anlatım Video


 

LG Uydu Alıcılı Led Tv için Manuel Kanal Arama Anlatım Video


 
 

Astana – Galatasaray, Celitc – Fenerbahçe maçını  şifresiz veren kanallar

Tivibu Spor / HD, Arena Sport 1 / HD (cro), beIN Sports FR 1 / HD, beIN Sports Mena 12 HD, BT Sport 2 / HD, Digi Sport 3 (svk), Dolce Sport 1, Futbol 1 (ukraine), Idman TV, NTV Plus Futbol / HD, OTE Sport 1, Setanta Ireland, Sky Sport 5 (germany) / HD, Sport TV2 (portugal), SportKlub (Slovenia), SuperSport 3 [Za], TV3 Sport 1 (den) / HD, Viasat Football (Nor), Viasat Sport Baltic, Viasat Sport (swe), 5 SPORT (israel) / HD
Astana – Galatasaray maçı TRT Radyo, GS TV ve GS Radyo’dan naklen yayınlanacaktır.
 

Uydu alıcınızın ayarını yapamadıysanız, yardım için aşağıdaki yorum kısımından bize yazabilirsiniz.