Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Hekimoğlu dizisi Salı akşamı yayınlanan yeni bölümü ile herkesi etkilemeyi başardı. Hekimoğlu dizisinin küçükten büyüye pek çok kişinin bulunduğu seyirci kitlesi bulunuyor. Herkesin severek takip ettiği dizide Ateş Hekimoğlu isimli karakteri canlandıran Timuçin Esen çok konuşulan isimlerden biri haline geldi.

Hekimoğlu Dizisinde Konuşulan Sahneler

Bir hastasının eski eşi tarafından vurulduğu sahneler adeta diziye damga vurdu. Bu sahnelerde Timuçin Esen’in oyunculuğu ön plana çıktı. Kadına yapılan şiddete yönelik sahneler ve konuşmalar yer alıyordu. Bu sahneler ve konuşmalar sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Hem oyunculuk performansı hem de mütevazı tavırları ile çok sevilen Timuçin Esen salı günkü performansı ile adeta devleşti.

Timuçin Esen, Hekimoğlu dizisiyle sosyal medyada TT oldu

İlk sezonda çok büyük bir ilgi gören Hekimoğlu dizisi iki sezonda da çok heyecanlı sahneler ve hikâyeler ile ilgi görmeye devam ediyor. Aynı zamanda reytinglerde de hızlı bir yükseliş söz konusu oldu. Salı günü yayınlanan başarılı dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı dizisine rağmen belirli bir kemik kitleye sahip olan Hekimoğlu dizisi reytinglerini gün geçtikçe daha da arttırıyor.

Timuçin Esen Sosyal Medyada TT Oldu!

Timuçin Esen hem oyunculuğu hem de tavırları ile çok sevilen oyunculardan biridir. Hekimoğlu dizisinin her bölümünde çok başarılı performanslar sergileyerek insanlar tarafından beğeni toplamayı başarıyor. Son günlerde dizinin reytinglerinde yaşanan sıkıntılı durumdan dolayı daha heyecanlı bir senaryo oluşturmak adına senaryoda değişimler söz konusu oldu.

Özellikle son bölümde eski eşi tarafından vurulan bir kadının sahnelerine yer verdikleri için ve kadına şiddete yönelik mesajlar veren sahneler bulundurdukları için çok fazla izlenen diziler arasında yer almaya başladı. Bu sahneler içerisinde Timuçin Esen’in canlandırdığı Ateş karakteri çok başarılı bir performans sergileyerek insanlardan tam not almayı başardı.

Aynı zamanda Timuçin Esen sosyal medyada gündeme gelmeyi başaran isimlerden biri oldu. Uzun bir süre gündemde kalmayı başardı. İnsanlar başarılı oyunculuğunu överek değindiği konuya da dikkat kesildi. Gelecek bölümlerde reytinglerinde daha büyük bir artış olacağı gözlemlenen konular arasındadır.