Türk pop müziğin de her döneme damga vurmuş olan ünlü star Tarkan, sosyal medyasından uzun saçlı bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçının bu paylaşımı, takip edenler ve sanatçı dostları tarafından çok güzel yorumlar aldı.

Pandemi süresin de yaptığı maskeli paylaşımlarla dikkat çeken sanatçı, bu dönemde müzik ve konser çalışmalarına da ara verdi. Genellikle eşi Pınar ve kızı Liya Tevetoğlu’na zaman ayıran Tarkan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ilginin odağı olmaya devam ediyor.

Yine en son paylaştığı uzun saçlı hali de, son günlerde konuşulan konular arasında bulunuyor. Zaman zaman da, pop müziğine başlama geçmişi ve albümleri de merak edilen konular arasındadır. Biraz bahsetmek gerekirse, şu şekildedir;

Tarkan Kimdir?

 

Tarkan Tevetoğlu, 1972 senesinde Almanya’da Alzey kasabasında doğmuştur. Annesi Neşe hanım ve babası Ali beydir. Annesi Neşe Hanım, o dönemlerde ki Tarkan çizgi romanı karakterinden etkilenerek, bu ismi vermiştir. Tarkan’ın müziğe olan sevgisi, çocukluk yıllarına dayanmaktadır. Ailesiyle birlikte 1986 yılında Türkiye’ye dönmüştür. Lise yıllarında Musiki Derneği’ne katılarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi birikimine sahip olmuştur.

Tarkan’dan uzun saçlı paylaşım! Sevenlerini geçmişe götürdü!

İlerleyen dönemlerde, ailesi İstanbul’a taşınmıştır. Burada Üsküdar Musiki Cemiyetin’ de eğitim almaya başlamıştır. İstanbul’da çeşitli yerlerde sahnelerde yer almıştır. Liseyi bitirdiğinde, istediği üniversiteyi kazanamadığı için, tekrar Almanya’ya gitmeye karar vermiştir. Tam da o esna da, İstanbul plak şirketinin sahibiyle tanışıp, bir albüm anlaşmasını imzalamıştır. Sonraki yıllarda pek çok albümü çıkan Tarkan’ın albümlerinden de bahsetmek gerekirse, şu şekildedir;

tarkan

Tarkan’ın Albümleri

 

Mega star Tarkan’ın 16 tane albümü bulunmaktadır. İlk albümü 1993 yılında çıkardığı Yine Sensiz albümüdür. Daha sonra Acayipsin, Ölürüm Sana, Kuzu, Karma, Özgürlük İçimizde, Bir oluruz Yolunda, Dudu, Ayrılık Zor, Bounce, Come Closer, Metamorfoz, Sevdanın Son Vuruşu, Adımı Kalbine Yaz ve son olarak ta Benim Sadık Yarim Kara Topraktır albümü piyasada yer almıştır.

Dünyaca ünlü sanatçımız Tarkan, Son olarak sosyal medya da paylaştığı geçmiş senelere ait olan fotoğrafını “Merhaba” notu ile paylaşmıştır. Sanatçının fotoğrafına Ezgi Mola ‘ da beğenisini dile getiren bir yorum yapmıştır.