FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisi Talat Bulut isimli oyuncunun diziye veda etmesi ile sosyal medyada çok konuşulan dizilerden biri olmayı başardı. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Talat Bulut yasak elma dizisinde Halit Argun isimli karakteri canlandırıyordu. Yeni sezonun başlaması ile beraber Talat Bulut’un diziye veda edeceğini duyurdular.

Yasak Elma'ya veda eden Talat Bulut, set çalışanlarıyla kurgu cenaze töreni düzenledi

Fragmandan gördüğümüz üzere kadınlar merdivenden iterek Halit Argun’un ölümüne sebep oluyor. Daha sonra Talat Bulut kendini set çalışanların omuzlarında taşıtarak fotoğraf çektiriyor. Halit Argun’a cenaze töreni düzenleyen Talat Bulut Instagram’daki bu paylaşımı ile herkesi çok güldürdü. Paylaşımının altına öldü dediler omuzlarda taşındım yazdı. Talat Bulut bu paylaşımı ile birlikte en çok büyük bir beğeni kazanmayı başardı.

Talat Bulut Önce Omuzlarda Taşındı Sonra Dans Etti

Sevilen oyunculardan biri olan Talat Bulut Halit Argun isimli karakter ile Yasak Elma dizisinde rol alıyordu. Oynadığı rol ile sevilmese de ilk bölümden itibaren dizin içerisinde olması insanların ona alışmasını sağladı. Veda edeceği duyuruldu zaman herkes bunu çok üzüldüm ve veda etmesini istemedi. Yasak Elma dizisinin 85. bölümünde diziye veda eden Talat Bulut veda ederken esprili bir dil kullanmayı da ihmal etmedi.

Yasak Elma'ya veda eden Talat Bulut, set çalışanlarıyla cenaze töreni düzenledi

Dizide 4 sezondur başrol oyuncularından biri olan Talat Bulut önce kendisine set çalışanlarına sırtında taşıtıp Daha sonra da dans etmeyi ihmal etmedi. Bu olayı sosyal medyada paylaşması ile birlikte herkes hem çok eğlendirdi hem de çok duygulandırdı. Vedasının bu kadar ses getireceğini kimse beklemiyordu. Halit Argun karakteri hiç sevilmese de Talat Bulut çok sevilen bir sanatçıdır. Bunu bir kez daha bize göstermiş oldular.

Yasak Elma'ya veda eden Talat Bulut, set çalışanlarıyla cenaze töreni düzenledi

“Halit Argun’dan Teşekkür Mesajı’’

Yasak Elma’nın 85. bölümü ile izleyicilere veda eden Talat Bulut dizinin fragmanı paylaşarak altında bir yazı paylaştı. Karakteri yaratmanın zor fakat öldürme ne kadar kolay olduğunu gösteren yazılar yazdı. Aynı zamanda Halit Argun isimli karakteri bu kadar nefret edip ve bu kadar sahip çıktıkları için Herkese çok teşekkür etti. Sevilmeyen bir karakter olmasına rağmen bir kesim tarafından da sevildi.