Survivor 2020’nin sevilen ikilisi Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı İzmir’de gerçekleşen deprem kapsamında alışılmışın dışında bir yardım kampanyası gerçekleştirdi. İkili sokağa çıkarak hayranlarına fotoğraf, imza, video ve yemek karşılığında AKUT’a yardım yapmalarını istedi. Hayranların yoğun ilgi ile karşıladığı bu kampanyada kimileri sadece fotoğraf çektirerek AKUT’a bir SMS gönderimi yaparken, kimileri ise 10’dan fazla SMS göndererek yemek yeme fırsatını yakaladı.

Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler

Bu yardımla hem hayranlarını mutlu eden Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aynı zamanda bu zor günlerde İzmir’e yardım toplanmasını sağladı.

İzmir İçin AKUT’a Destek İstediler

Survivor’dan sonra İstanbul’da sık sık bir araya gelen ve birlikte yeni projelerde de yer alacak olan oyuncu Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı son günlerde magazin gündemini aralarındaki aşk iddialarıyla meşgul ediyordu. İkili bu kez 30 Ekim’de İzmir’de gerçekleşen ve 84 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan İzmir depremi ile gündeme geldi.

Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler

İkili İzmir depreminde AKUT’a SMS yardımı yapılması için hayranlarını harekete geçirdi. Ellerindeki bir dövizle sokak sokak dolaşan ve fotoğraf karşılığında bağış yapılmasını sağlayan Yağcı ve Bölükbaşı kısa sürede yüzlerce SMS gönderimine katkı sağladı.

Hayranları Bağış Yaptı

Yaptıkları yardım kampanyası kapsamında açıklama yapan Barış Murat Yağcı, yaşanılan bu üzücü olaylarda birlik ve beraberliğin her zaman önemli olduğunu söylerken, insanlara yardım yapabilecekleri farklı bir yol sundukları için mutlu olduklarını ifade etti. Nisa ile hazırladıkları videoda da sokak sokak dolaştıklarını ve yardım kapsamında hayranlarıyla bir araya geldiklerini belirten Yağcı, hayranlarının da gösterdiği ilgiden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Nisa İle Aramızda Bir Şey Yok

Nisa Bölükbaşı ile aralarında çıkan aşk iddiaları hakkında da konuşan Yağcı, biriyle yan yana görüntülenmediği için sevgilisi olmadığı düşünüldüğünü söylerken şu anda önceliğinin iş olduğunu ve çıkan bu iddiaların kendilerini üzdüğünü de ekledi. Bu işin PR malzemesi olarak ortaya atılmasından rahatsız olduklarını ekleyen Barış Murat Yağcı, Nisa’nın çok genç olduğunu ve bu olayların onu da üzdüğünü ifade etti.