TV8 kanalının en sevilen programlarından biri olan Survivor yepyeni sezonu ile karşımıza çıkacak. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olmaktadır. Her yıl olduğu gibi Survivor 2021 yılı için de herkes yarışmaya katılmak adına Acun Ilıcalı’yı soru yağmuruna tuttu. Sosyal medyanın gündeminde Survivor 2021 yılında yarışmaya katılacak olan 2 Ekim’de açık olması gündemi oldu. Bunun üzerine Acun Ilıcalı açıklama yaptı. Yarışma ile ilgili pek çok spekülasyon dönüyor.

Aynı zamanda her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Özellikle geçmiş yıllarda Survivor’a damga vuran isimlerini tekrar Survivor’a katılacağı konuşuluyor. Bu iddialar dışında kesinleşen iki isim bulunuyor. Survivor’ın yeni sezonunun başlamasına henüz daha çok zaman var. Zaman geçtikçe diğer isimlerinde birer birer açıklanacağı düşünülüyor.

Acun Ilıcalı Açıklama Yaptı!

Survivor her sezonu ile izleyicileri ekran başına kilitleyen programlardan biridir. Yeni sezonunun yaklaşması ile birlikte ortaya çeşitli iddialar atılmaya başladı. Özellikle Hikmet, Turabi, Hilmicem gibi geçmiş sezonlardan programı damga vuran isimlerin yeni sezonda olacağı konuşuluyor.  2020 yılında pandemi sebebi ile insanların evlerine kapanması ile birlikte reytinglerin bir numaralı isimlerinden biri oldu.

yenicag-acun-02.jpg

TV 8 kanalında yayınlanan neredeyse her program ve dizi büyük bir ilgi toplamakta. İddia edilen isimler ile ilgili henüz bir açıklama gelmemesi ile birlikte Acun Ilıcalı sürpriz isimlerin yer alacağı ile ilgili açıklama yaptı. Herkesin büyük bir heyecan ile beklediği Survivor yarışmasının başlama tarihi ise henüz açıklanmadı. Acun Ilıcalı’nın konu ile ilgili açıklaması bekleniyor.

Survivor 2021 Programında 2 İsim Netleşti! İsimler Saklanıyor!

Yeni sezonu büyük bir merak ile beklenen Survivor 2021 yarışmasına katılacak olan 2 isim belirlendi. Konu ile ilgili kesin bir bilgi bulunmasa bile bu bilgilerin netliği iddia ediliyor. Yarışmacıların isimlerinin yarışma öncesine kadar açıklanmayacağı söylense de duyurular ortaya atılıyor. Netleşen iki isimden biri MasterChef programının en sevilen şeflerinden biri olan Danilo olarak söyleniyor. Bu  söylemlerin kesin olduğu hakkında iddialar yer alıyor. Danilo her zaman sempatik ve sıcak kanlı tavırları ile herkesin sevgisini kazanan isimlerden biri oldu.

yenicag-acun-03.jpg

Danilo’nun yeni sezonda olması ile programa çok büyük bir ilginin olacağı söyleniyor. Diğer bir yarışmacı ise 2018 yılında MasterChef programında birinci olan Uğur Kardaş olarak söyleniyor. Kulislerde dolaşan bu konuşanların gerçek olduğu hakkında kesin iddialar yer alıyor. Ortaya atılan iddialar arasında Murat Boz’un da ismi bulunuyor. Fakat Murat Boz’un katılma durumu küçük bir ihtimal olarak görülüyor.