Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve her sezon farklı yarışmalarla dikkat çeken ve çok izlenen TV8 ekranlarının en merak edilen programlarından birisi de Survivor. Survivor ve Masterchef yarışmaları bilindiği gibi dönüşümlü olarak devam ediyor. Masterchef finale yaklaşırken yeni başlayacak olan Survivor 2021’de kimlerin olacağı ve bu yarışmanın ne zaman başlayacağı da merak edilenler arasında.

Survivor 2021 ne zaman? İşte Survivor 2021 yarışmacıları

Survivor’ın ne zaman başlayacağı konusunda bir açıklama yapıldı. Yarışmanın meraklıları başlama tarihi olan 9 Ocak’ı iple çekiyor. Geçtiğimiz sezonlara göre giderek izlenme oranı düşen yarışmanın bu sezonki yarışmacıları da en çok merak edilen konulardan birisi.

Survivor 2021 Ünlüler Takımı

Survivor 2021 yarışmasının merak edilen takımı olan ünlüler takımının bazı isimler açıklandı. Mesela ilk açıklanan isimlerden birisi Cemal Hünal olmuştu. Dizilerin ve sinema filmlerinin sevilen oyuncularından olan Hünal’ın Survivor’a katılacağı çok önceden belli olmuştu. Ardından yarışmada yer alacak isimlerden bir diğerinin Batuhan Karacakaya olduğu da söylendi. Karacakaya en son Aşk-ı Memnu’nun çocuk oyuncusu olarak ekranlarda yer almıştı.

Türk televizyonlarının en çok izlenen dizisinin oyuncularında birisi olan Karacakaya bu tarihten sonra çok fazla ekranlara gelmemişti. Diğer bir oyuncu olan Öykü Çelik de Surivor ünlüler takımında yer alacak isimlerden birisi. Ünlüler takımında yer alacak oyuncularında bir diğeri de Mustafa Aydın. Son olarak yapılan bir açıklamaya göre bu sezon Masterchef yarışmasında yer alan ve burada ünlenen Celal Sarıgül de Survivor Ünlüler takımında yer alacak.

Survivor Sezonu Başlıyor

Acun Ilıcalı’nın ilk programlarından olan ve onun bugünkü başarısında önemli bir yer tutan Survivor bu sezon ne kadar izlenecek herkes merak ediyor. Henüz fragmanları yayınlanmayan ve takımları tam olarak belli olmayan programın başlama tarihi 9 Ocak olarak belirlendi.

Bu sezon nasıl devam edeceği çok merak edilen yarışmada daha önceki sezonlarda yarışmadan elenen bazı isimler de yer alacak. Bu isimlerden birisi 2020’de elenen Uğur Pektaş ve bir diğeri de 2019’da elenen Hikmet Tuğsuz. Takımlar kesinleşince yarışmanın fragmanlarının da yayınlanması bekleniyor.