15 sezondur Kanal D ekranlarında olan ülkenin sevilen dizisi Arka Sokaklar halen göz kamaştıran reytingler ile seyircisini hayran bırakmakta. Başarılı oyuncu İlker İnanoğlu, dizide can verdiği karakter olan Engin Müdür ile karizmatik hali sayesinde büyük bir oyunculuk sergiliyor.

Engin Müdür karakteri ile ekranlara gelen İlker İnanoğlu ara sıra sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyordu ve son paylaşımı da diziye dair bir spoiler içerdi. Dizide Engin Müdürün bir gizli görevde olduğunu belirten fotoğrafta karizması ile takipçilerinden oldukça büyük ilgi gördü.

Arka Sokaklar’da gizli bir görev var! Dikkat spoiler içerir!

Bir önceki bölüm üzerine yeni bölüm hakkında pek çok şey konuşulurken İlker İnanoğlu’nun paylaşımı ve altına yazdığı gizli görev notu ile dikkatleri üzerine çekti.

Arka Sokaklarda Yeni Gizli Görev!

Daha önceki bölümlerde de benzeri gizli görevlere şahit olmuştuk. Bu defa Engin Müdürün üstleneceği gizli görev ne olacak? Seyirciyi nasıl bir gizli görev bekliyor ve ekip bu görevden ne kadar haberdardır? Akıllarda birçok soru varken Engin Müdür karakteri ile ekranlara gelen İlker İnanoğlu’nun paylaşımı merakları daha da körükledi.

Arka Sokaklar'da gizli bir görev var! Dikkat spoiler içerir! 1

Yıllardır ekranlarda seyirciyi heyecanla ekrana kitleyen 15 sezonluk bir geçmişi olan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü ile Cuma günü seyircisi ile tekrar bir araya gelecek. Yeni maceraların izleneceği bu bölümde seyirciyi neler bekliyor diye merak ederken İlker İnanoğlu’nun paylaşımı üzerine, yeni bölümde seyirciyi bir gizli görev macerasının beklediğini görmüş oluyoruz.

Arka Sokaklar ‘da Beklenmedik Olay Örgüsü!

İlker İnanoğlu nasıl bir göreve çıkarak Engin Müdürün oyunculuğunu konuşturacak?

Engin Müdür gizli görevde başarılı olabilecek mi?

Akıllara gelen bu ve bunlara benzer tüm soruların cevabı cuma günü Kanal D ekranlarında seyirciye sunulacak yeni bölüm ile cevap bulacak.

Pek çok kesimden izlenen Arka Sokaklar dizisi, her yaştan insana da hitap ediyor ve izlenme sayısı gün geçtikçe kendini tazeliyor. Yeni maceralara yelken açılan her bir yeni bölümün tadı birbirinden farklı olurken seyirci de bu keyiften haz alıyor. Yeni bölümüyle Engin Müdüre ait bir macerayı izleyeceğimizi önden bildiren İlker İnanoğlu’nun paylaşımı da biz izleyiciler için spoiler niteliği taşıyor.