Başarılı şarkıcı Songül Karlı’dan gelen haberler hayranlarını hem üzdü hem şaşırttı. Ünlü şarkıcı Songül Karlı eski eşi Metin Yüce tarafından kandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini belirtti. Zor günler yaşayan ünlü şarkıcı yaşadıklarını gözyaşları içinde düzenlediği basın toplantısında anlattı.

Avukatı Murat Şekerli ile düzenlediği basın toplantısında 5 yıllık evliliklerinde başına gelenleri detaylı bir şekilde anlatan Songül Karlı gözyaşlarına boğuldu. Her seferinde ayrılmak istediği fakat her seferinde dayak yediğini belirtti. Eski eşi Metin Yüce’nin kendisini Mit çalışanı olarak belirttiğini ve bu kurumu kullanarak her şeyini elinden aldığını söyleyen şarkıcı her şeyini kaybettiğini söyledi.

Songül Karlı ağlayarak anlattı! 'Bir ekmeğe muhtaç kaldım'

Her Şeyimi Kaybettim

Ünlü sarkıcı yaşadığı ev dâhil her şeyi kaybettiği belirtti. Üzerine kayıtlı bulunan arsalar, ziynet eşyaları, araba ve nakit para dâhil 35 milyonun üzerinde bir kaybının olduğunu söyleyen Songül Karlı artık kimseye güveninin kalmadığını da sözlerine ekledi.

Zor günler yaşayan şarkıcı Songül Karlı oğlunun da bu durumdan olumsuz etkilendiği belirtti. Oğlunun  derslerini sürdürdüğü laptopu dâhil bütün eşyalarına el konulduğunu öğrenildi. Ayrıca ünlü şarkıcının bağlamasına da el konulduğu öğrenildi.

gozyaslarini-tutamayan-songul-karli-cocugumla-bir-ekmege-muhtac-kaldim-_1362_dhaphoto1

Kimseden Destek Göremedim

Zor günler geçiren ünlü şarkıcı sitemde bulunarak Latif Doğan haricinde kimseden bir yardım ve destek görmediğini belirtti. Latif Doğan’ın  bu süreçte sürekli yanında olduğunu mutfak alışverişi dâhil her konuda kendisine yardım ettiğini gözyaşları içinde anlatan Songül Karlı diğer şarkıcı arkadaşlarına atıfta bulundu. Hem fiziki hem duygusal anlamda şiddet gördüğünü bu dönemde bazı dostlarımı yanımda görmek isterdim diyen Songül Karlı artık kimseye güvenmeyeceğini de sözlerine ekledi.

gozyaslarini-tutamayan-songul-karli-cocugumla-bir-ekmege-muhtac-kaldim-_1362_dhaphoto3

Tehdit ve Hakaret Bitmedi

Beş yıl süren evliliklerinde her türlü hakaret ve tehditlere maruz kaldığını belirten ünlü şarkıcı eşinin kendisine sen evde oturup çocuk bakacaksın yoksa seni öldürürüm diyerek tehdit ettiğini belirti ve avukatı aracılığıyla şikâyetçi oldu.

gozyaslarini-tutamayan-songul-karli-cocugumla-bir-ekmege-muhtac-kaldim-_1362_dhaphoto2

Yıllarca biriktirdiği bütün birikimini kaybeden ünlü şarkıcı şimdilerde gelecek kaygısının yanında ölüm korkusuyla da mücadele ettiğini sözlerine ekledi. Yaşadığı bu olayların kendisi çok yıprattığını artık annesine ve babasına dahi güveni kalmadığını belirtti.