Magazin gündemine bomba gibi düşen Soner Sarıkabadayı’nın hediyesi sosyal medyada çok fazla konuşulan konulardan biri oldu. 2015 yılında Kolombiyalı güzel Madelein Lopez Camela ile tanışan  Soner Sarıkabadayı çok mutlu bir ilişkinin içerisindedir. Soner Sarıkabadayı’nın mutluluğunu paylaşımlarına görmek mümkün oluyor.

Tarifi Zor isimli şarkının klibinde Kolombiyalı eşini oynatmış ve kraliçeye aşık olmuştur. Eşine doğum hediyesi olarak aldığı hediyenin fiyatı Dudak uçuklatıyor. Mutlu birlikteliklerini 5 yıldır sürdüren çift 3 Ekim tarihinde evlenip 7 Ekim’de çocuklarını kucaklarına aldılar. Çiftin çocuklarının ismi ise Hasan Matlias oldu. Soner Sarıkabadayı hem oğlu hem de eşi için birbirinden güzel besteler yaptı ve yapmaya da devam ediyor.

500 Bin TL’lik Doğum Hediyesi!

Soner Sarıkabadayı’nın güzel eşi Madelein Lopez Camela geçtiğimiz ay doğun yaptı. Soner Sarıkabadayı’nın eşine aldığı doğun hediyesinin fiyatını duyanlar ise büyük bir şaşkınlık yaşadı. 5 yıldır birlikte olan bu çiftin arasında her daim jestler yaşanırdı. Fakat bu hediyenin fiyatı tüm jestleri geride bırakmayı başardı. Hasan isimlerinde bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Soner Sarıkabadayı eşine ultra lüks bir araba hediye etti. Bu arabanın fiyatı ise 500 bin TL olmaktadır. Her daim pahalı jestlerine şahit olduğumuz Soner Sarıkabadayı evlenme teklifi ederken de 100 bin TL’lik br yüzük satın almıştı. Geçtiğimiz gün yaptığı röportajda ” Eşim ne isterse yaparım. Hiçbir zaman bir dediğini iki etmem.” dedi. Soner Sarıkabadayı’nın güzel ilgili ve jestleri herkesin büyük beğenisini topladı. Aynı zamanda sosyal medyada da çok konuşulmayı başardı.

Soner Sarıkabadayı Eşini Anlattı

Soner Sarıkabadayı daha geç olmadan ailesini büyütmeyi hedeflediğini söyledi. Yılardır sevecek birini bulamadığını ve eşini bulduğu için çok şanslı bir insan olduğunu anlattı. Aynı zamanda aralarında başlayan ilişkinin ilk görüşte aşk olduğunu söyledi. Birbirlerini görür görmez evleneceklerini anlamışlar.

Eşini böyle anlattı

Soner Sarıkabadayı ” benim eşim çok fazla pozitif ve güler yüzlü bir insandır. Bu özelliğine gerçekten bayılıyorum. Hiçbir zaman lüks ve gösteriş peşinde olmayıp mütevazı bir hayat yaşamak istemesi de gerçekten çok etkileyici. Pandemi bittikten sonra çok güzel bir düğün yapmak istiyoruz.” dedi.