2020 yılının Gözde İdimleri’nden Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin boşanmak üzere olduğu iddia ediyordu. Kısa süre sürpriz bir evlilik ile hayatını birleştiren çiftin ayrılık haberi ortalığı karıştırdı. Uzun zamandır gündemde olan ayrılık dedikoduları ilk önce yalanlamıştı. Hazer Amani kendi yaptığı açıklamada böyle bir şey yok ifadelerine yer verirken Sıla Gençoğlu’nun menajeri de aynı şekilde ifadeler ile birlikteliğin devam ettiğini belirtti.

Sıla Gençoğlu’nun Baskı Kurduğu İddia Edildi…

Şef Hazer Amani’nin eşi Sıla Gençoğlu’ndan psikolojik şiddet gördüğü iddia edilirken eski eş Deniz Mumcuoğlu boşanma sebebi olarak gösterildi. Eşinin Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesini olay yapan Sıla Gençoğlu evden ayrılıp başka bir evde yaşamaya başladı iddiaları da gündemde yerini aldı. Arkadaşları ile bir akşam yalnız eğlenceye çıkması da iddiaları güçlendirdi. Eşi Hazer Amani’nin doğum gününü kutlamayan Sıla Gençoğlu dikkatlerden kaçmadı.

Hazer Amani'den Sıla Gençoğlu ile evlilik iddialarına yanıt

Çift İddialar Üzerine Açıklama Yaparak Ayrılıklarını Duyurdu!

Günlerdir gündemden düşmeyen ayrılık iddialarına sonunda cevap geldi. Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu’nun boşanmak üzere olduğu söyleniyor ve hatta boşanmış olabilecekleri de iddia edildi. Çift bu iddiaları sonunda kabul edip boşanma kararı aldıklarını doğruladı. Artık birlikte yaşamadıkları iddia edilen Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani iddiaları doğruladı.

Avukatları aracılığıyla kendi şahsi ağızlarından çıkan bir metin ile bu kararlarını duyurdular. Daha yeni evlenen ve evlilikleri yolunda gitmeyen Sıla Gençoğlu ve eşi Hazer Amani basın açıklamasında şu sözlere değindi:” Evliliğimiz ve bizim hakkımızda ortaya atılan iddialar sonucunda bu açıklamayı yapma gereği hissettik. Birlikteliğimiz sonlandırma kararı alarak boşanma yoluna gittiğimiz doğrudur. İddiaların bu kısmı hariç diğer kalanları asılsızdır. Biz daima dost kalacak bir çiftiz.

Sıla ile Hazer Amani evlendi! Kendi evinde 'evet' dedi - Magazin Haberleri

Sağlığın kıymetini en iyi anladığımız bu pandemi sürecinde bu boşanma haberinin sadece çıkan iddialara yönelik bir haber niteliğinde olduğunu belirtiyoruz. Bu iddialar neticesinde aldığımız karar ile bunu bizden duymanızı istedik.” İfadeleri ile bir kez daha boşanma iddiaları doğrulandı. Haklarında çıkan baskı ve geçimsizlik iddialarını yalanlayan Sıla Gençoğlu ve eşi Hazer Amani dostlukların baki olduğunu belirtti.