En sevilen şarkıcılardan biri olan Gökhan Türkmen yeni şarkısı için klip çekimlerine başladı. Yeni şarkısı 19 Kasım tarihinde insanlarla buluşacağı için çekimler büyük bir hızla devam ediyordu. Klip çekimleri esnasında çok talihsiz bir olay yaşandı.

Gökhan Türkmen yanlış bir hareket yapmış olacak ki ayak bileğinde ağrı hissetmeye başladı. Bir süre daha bu şekilde gidip çekimlerine devam etti. Fakat ağrı dayanılmaz bir boyuta geldiği zaman hastaneye gitmek zorunda kaldı. Yaşanan bu talihsiz olayın ne olduğu hastanede anlaşıldı. Gökhan Türkmen En sevilen sanatçılardan biridir. Bu sebeple bu talihsiz kaza sevenlerini çok üzdü.

Ayağından yaralanan Gökhan Türkmen hastaneye gittikten sonra işin içyüzünü öğrendi. Ayağı kırılmasına rağmen fark etmeyen Gökhan Türkmen kırık olduğunu duyunca şaşkınlık yaşadı.

Ayağının Kırıldığını Hastanede Öğrendi!

19 Kasım tarihinde yayınlanacak olan şarkısına klip çeken Gökhan Türkmen talihsiz bir kaza geçirdi. Klip çekimleri esnasında motosiklette kullanan Ünlü şarkıcı 3 gün içerisinde klip çekimlerini bitirdi. Hastaneye gitmeyene kadar Gökhan Türkmen ayağının kırıldığını bilmiyordu. Ayağı kırık ne olmasına rağmen çok normal davranan Gökhan Türkmen ayağının kırıldığını öğrenci çok büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Sette kaza geçiren Gökhan Türkmen, ayağının kırıldığını hastanede öğrendi

Gökhan Türkmen hayranları ve arkadaşları sosyal medyadan geçmiş olsun mesajlarında bulundu. Ayak bileğinde kırıklar bulunan Gökhan Türkmen uzun bir süre istirahat edecek gibi görünüyor. Ayağı kırılmasına rağmen klip çekimini tamamladı. Fakat klip çekimine devam ederken ayağının kırıldığından haberi yoktu. Sadece incinmiştir ya da ezik vardır diye düşünse de ayağının kırık olduğu ortaya çıktı.

Gökhan Türkmen’in Ayağı Alçıya Alındı!

Klip çekimleri esnasında ayağı sakatlanan Gökhan Türkmen hastaneye giderek ayağının kırık olduğunu öğrendi. Klip çekimleri esnasında geçirdiği kaza küçük bir kaza olsa da kırık ile sonuçlandı. Kazanan ilk gerçekleştiği anda büyük bir ağrı yaşamadığı için dikkate almayan Gökhan Türkmen daha sonra ayak bileğinde şiddetli bir ağrı yaşamaya başladı. Bu durum karşısında artık hastaneye gitmeye karar verdi. Hastanede ise ayağının kırık olduğunu öğrendi. Ayağı hemen alçıya alındığı ve 1 ay kadar dinlenmesi gerektiği söylendi.