2 hafta önce korona virüse yakalandığını duyuran İkbal Gürpınar hemen korona virüs tedavisine başlayarak hastaneye yattı. İkbal Gürpınar babasını, annesini ve eniştesine korona virüs hastalığından kaybetti. Bunun üzerine kendisinde korona virüs olması herkesi çok üzdü. Tedavi süreci çok hızlı ve başarılı bir şekilde ilerledi.

Tedavi olduktan sonra taburcu işlemleri başladı ve hastaneden ayrıldı. Hastaneden ayrıldığı sırada yaptığı röportajda iyileştiği için şükretti ben ne kadar zorlu bir süreç olduğunu söyledi. Hastane çalışanlarına ve personellere teşekkür de bulundu. İnsanlara korona virüse gerekli dikkatin gösterilmesi ve hijyenin hiçbir zaman elden bırakılmaması gerektiğini söyledi. Ne kadar zor bir hastalık olduğunu insan ancak yaşayınca anlayabiliyor dedi

İkbal Gürpınar Yaşadıklarını Anlattı!

Haftalar önce korona virüs haberini paylaşan İkbal Gürpınar taburcu olurken yaşadıklarını birer birer anlattı. Çok zor zamanlardan geçtiğini ve adım atacak bile halinin olmadığını söyledi. Kendi hastalığı sırasında annesini ve babasını kaybeden ünlü sunucu annesinin cenazesine bile gidemeyecek kadar halsiz bir durumda olduğunu söyledi.

Annesi ve babasını korona virüsten kaybettikten sonra kendisinin de bu hastalığa yakalanması çok üzücü bir haber oldu. Hayatın çok kıymetli olduğunu ve boş şeyleri üzülmemek gerektiğini söyledi. Bu hastalığın çok zor bir hastalık olduğunu bu sebeple gerekli tedbirleri uyulması gerektiğini de söyledi. Sağlık çalışanlarına ve diğer personellere çok teşekkür etti. Çok iyi balıklarını ve hiçbir zaman ilgilerini eksik etmediklerini belirtti.

İkbal Gürpınar; Nefes Alabilmenin Ne Büyük Bir Şükür Nedeni Olduğunu Vurguladı!

Korona virüs tedavisinden sonra taburcu olan İkbal Gürpınar nefes almanın ne kadar büyük ve ne kadar güzel bir nimet olduğunu herkese söyledi. Her şey şükretmemiz gerektiğini bu dönemde daha iyi anladığını da belirtti. Korona virüs İnsanın bütün vücuduna hükmettiği için sağ tarafından sol tarafına dönmeyi bile çok zor bir şeymiş gibi söyledi.

YAŞADIKLARINI BÖYLE ANLATMIŞTI

Özellikle doktor hemşire ve Sağlık Bakanlığı Fahrettin Koca’ya teşekkürlerini ve dualarını iletti. Bu kadar zor bir dönemden geçerken tedbirsiz davranmanın ne kadar kötü sonuçlar doğuracağını bilerek hareket etmek gerektiği konusunda konuşma yaptı. Konuşmasın hala yasak olduğu dönemde bu cümleleri söyledikten sonra evine doğru uzaklaştı.