Sol Yanım, yapımcılığını BKM’nin yaptığı bir gençlik dizisi. Dizi tam beş bölümdür yayınlanıyor. İlk bölümlerdeki reytingleri yapımcıları ve oyuncuları çok memnun etmedi. Hatta dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı da merak konusu haline geldi. Ancak son bir kaç bölümdür dizide bir toparlanma yaşandı.

Sol Yanım dizisinde büyük aşk reyting getirecek mi?

Dizinin büyük bir bölümü okulda geçiyor ve Serra ve Selim ilişkisine odaklanıyor. İlk bölümlerden itibaren didişip duran iki karakterin ilişkisi başta Biricik olmak üzere okuldakiler tarafından merak ediliyor. Çünkü Serra ve Selim oldukça farklı çevrelerden geliyor ve aralarında büyük bir ekonomik fark bulunmaktadır.

Serra ve Selim İlişkisi Nasıl Devam Edecek?

Selim oldukça zengin ve ünlü bir ailenin oğlu iken Serra boş zamanlarında temizlik ve catering hizmetleri veren bir şirkette çalışıyor. Seyirciler son bölümde Serra’yı Selim’lerin evinde banyo ve tuvaletleri temizlerken izledi.

Üstelik bu anlara Selim de şahit oldu. Bundan sonra olayların nasıl gelişeceği çok merak ediliyordu. Çünkü Serra ve Selim’in arasında hem ekonomik bir uçurum hem de diğer öğrencilerden kaynaklanan çeşitli problemler vardı. Sürekli birbiri ile uğraşan ve birbirilerini yanlış anlayan şiftin hikâyesinde bir değişiklik yaşanması gerekiyordu ve beklenen değişiklik nihayet gerçekleşti.

Dizide İlk Öpücük Geldi

Beklenmedik bir anda Selim’in Serra’yı öpmesi diziye büyük bir ivme kazandırdı. Çünkü seyirciler artık çok uzun süre kavgalardan ve yanlış anlaşılmalardan sıkılmış görünüyor. Fragmanda birbirine deli gibi âşık olduğu fark edilen çiftin hikâyesi bundan sonra daha çok merak ediliyor. Çünkü artık dizi ateşli bir aşk hikâyesine dönüşmüş durumda. Birbirine âşık olan ve bunu saklamaktan vazgeçen baş rol oyuncularını görmek seyircilere iyi geldi.

İlk başlardaki kötü reyting seviyeleri biraz daha yukarılara çıktı. Dizinin yayından kaldırılması bir süreliğine de olsa ertelenmiş gibi gözüküyor. İlk günden beri çok dikkat çekmeyen ve sorun yaşayan dizinin sosyal medyadaki takipçileri oldukça fazla ve Serra ve Selim’in büyük bir aşka düşmesi onların da hoşuna gitmiş gibi gözüküyor. Sol Yanım bu yeni gelişmeyle birlikte iyi bir toparlanma sürecine girdi ve bundan sonra reytinglerinin yükselmesi bekleniyor.