Dünya genelinde yaşanan Korona virüs salgınının etkileri hızlı bir şekilde devam ediyor. Görevimiz Tehlike setinde de yaşanan Korona virüs yankıları 5 kişinin kovulmasına neden oldu. Tom Cruise’un gizlice aldığı ses kaydından sonra Görevimiz Tehlike ‘den beş kişinin kovulmasına karar verildi. Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 Mission: Impossible çekimlerinin setinde korona virüs kurallarına gerekli hassasiyeti göstermeyen ekip arkadaşlarına küfürler savurdu.

5 Kişi Projeden Atıldı

Ekip üyelerine küfür ederek azarladığı ses kayıtları basına sızan  Tom Cruise bu olayın ardından adeta çılgına döndü. Yaşanan bu olay sonucunda toplamda 5 kişi proje dışı bırakıldı. Hollywood yıldızı güçlü aktris Tom Cruise’un çok kısa bir zaman önce ortaya çıkan ve basına sızdırılan ses kaydında sette Korona virüs tedbirlerine uymayan kişilere zehir zemberek küfür dolu hakaretlerde bulunduğu anlaşıldı. Alınan ve sızdırılan bu ses kaydının hemen sonrasında ise zaten oldukça gerginlik yaşayan yapım ekibinde yeni gerilimlerin tavan yaptığı ifade  edildi.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 1

Tom Cruise Bu Olaya Çok Sinirlendi

Görevimiz Tehlike 7 çekimleri devam ederken Tom Cruise’un ikinci kez sinirlendiği bu olayın sonrasında 5 kişinin proje dışı bırakıldığı ifade edildi. To  Cruise’yi oldukça sinirlendiren bu olay gündemde şok etkisi yarattı. Daily Mail’in derlediği haberde, yapım ekibine çok yakın bir kaynak sette yaşanan olaylara dair şu ifadelere yer verildi:

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 2

Sette yaşanan bu gerilim uzun bir zamandır devam ediyor ve bu olay tam anlamıyla bardağı taşıran son damla olarak gözlemlendi. Yaşanan bu gerilimin kamuoyuna ve basına yansımasından bu güne ortamda daha yüksek seviyede gerginlik ortaya çıktı ve sonuç olarak birkaç kişi ayrılmak zorunda kaldı denildi.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 3

Tom Cruise Kendini Suçlu Hissediyor

Yaşanan bu gelişmelere istinaden Tom film çekimlerine fazlasıyla emek vermenin ve zaman harcanmasının akabinde daha fazlasını kaldıramaz denildi. Diğer ekibin bunu kendisi kadar dikkate almamasına bir hayli üzülüyor. Cruise’un film çekimlerinin devam edebilmesi için çok fazla emek ve para harcamasıyla ilgili filmin prodüksiyonuyla bizzat  kendisini sorumlu ve suçlu hissettiği ifade edildi.

Tom Cruise'un ses kaydının ardından Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu - 4