Şok market zincirleri rakip firmaların oldukça üzerinde ve ilerisinde yer alan bir firmadır. Yapmış olduğu birbirinden uygun indirim ve kampanyalarla müşterilerinin de gönlünü kazanmıştır. Her hafta yayınlanan katalogu birbirinden farklı ve kullanışlı ürünler içermektedir. Şok market zincirleri müşteriler açısından çok rağbet gören bir firmadır. İndirim günlerinde kişiler erken saatlerde market kapılarında bekleyerek, indirimli ürünlere sahip olabilmek için birbirleri ile rekabet içerisine girmektedir.

Şok Market İle Bütün İhtiyaçlarınız Karşılar

Şok marketlerinde kırtasiye malzemeleri, ev tekstili, temizlik ürünleri, birbirinden şık ve güzel teknolojik aletler, kaliteli ve uygun fiyatlı mutfak gereçleri, birbirinden uygun gıdalar bulunmaktadır. Şok market zincirleri müşterilerine uygun ve kaliteli hizmet vermektedir. Şok market zincirleri satılmış olan ürününün arkasında duran ve müşterilerine her açıdan yardımcı olan bir firmadır. Ürünün geri iadesini, değişimini sorunsuz bir şekilde kabul eder. Mağaza içerisinde bulunan güler yüzlü personeli sayesinde müşterilerinin sorunlarına çözüm önerileri doğrultusunda hizmet veren bir firmadır.

25 Kasım 2020 Şok Aktüel Kataloğunda Neler Var?

Şok aktüel kataloğu müşterilerinin beğenisine sunuldu. Birbirinden farklı ve uygun fiyatlar ile 25 Kasım 2020 şok aktüel katalogunda özellikle ev hanımlarının gönlünü kazanacak ürünler yer almaktadır. Şok aktüel katalogunda yer alan ürünlerin kampanya ve indirim tarifi 25 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Parklarda, bahçelerde, pikniklerde kullanacağınız 2 litre kapasiteye sahip çelik termos sadece 69.90 olarak satışa sunulacaktır. Balık mevsimin de açılması ile beraber birbirinden lezzetli balıklar pişireceğiniz cem marka balık tavası sadece 49.90 olarak satışa sunulacaktır. Yemek yapacak kişinin korkulu rüyası, yemeklerin vazgeçilmezi olan sarımsağı artık sarımsak ezici sayesinde ellerinizde koku ve yanma hissi olmadan kolay bir şekilde edebiliyorsunuz.

Sarımsak ezici şok marketlerinde 25 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında sadece 9.95 TL olarak satışa sunulacaktır. Kitap okumayı sevenler, kitaplarını koyacak yer bulamayanlar içinde şok market zincirleri sizleri mutlu edecek bir fırsat sağlıyor. Kitaplarınız düzenli gözüksün diye kitaplık sadece 99.90 olarak satışa sunulacaktır. Güzel tatlılar, yemekler yaptığınız mikser etrafı artık batırmayacak mikser kabı şok marketlerde 25 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında geçerli olarak sadece 7.99 olarak satışa sunulacaktır.