Her hafta sunduğu indirimler ile müşterilerinden yoğun ilgi gören Şok marketler zinciri bu hafta da özel fiyatlar ile rafa koyduğu ürünler sayesinde oldukça yoğun bir ilgi bekliyor. 16-22 Aralık 200 kataloğunda he eve lazım olan ve her zevke uyan birçok farklı ürün yer alıyor.

Sektörde ilk marketini açtığı andan itibaren büyük bir müşteri kitlesi bulunan Şok marketler zinciri sunduğu fiyatlar ile şaşırtmaya devam ediyor. Her daim indirimli olan ürünlere ek olarak bir de haftanın belirli günlerinde gelen ek indirimler müşteriyi iyice cezbediyor. Başarılı bir satış grafiği çizen Şok bu hafta da satışa çıkarttığı ürünler ile müşterilerinden aynı memnuniyeti almayı hedefliyor.

16-22 Aralık Şok Aktüel Fırsatları

Şok Aktüel 16-22 Aralık tarihlerinde indirimli olarak satılacak ürünler raflarda yerini aldı. Birbirinden cazip ürünler bu hafta da raflarda alıcılarını bekliyor. Dört gözle merak edilen ürünler fiyatları kadar çeşitliliği ile de ilgi alacak gibi görünüyor.

16-22 Aralık Şok Aktüel Ürünleri Arasında Neler Var?

Şok Aktüel ürünleri arasında en ilgi çeken ürünler tencere setleri ve mutfak gereçleri olarak ön plana çıkıyor. Bu hafta yayınlanan listede Esse 7 parçalık tencere takımı 499 TL’den, French Press 24,95 TL’den, Çek Bırak El Rondosu 19,95 TL’den, Tava ve Tabak Rafı 14,95 TL’den, Venüs 2’li Lazer Kesim Bıçak Seti 4,99 TL’den, Avşar Emaye Kızartma Tavası 32,95 TL’den, VIA POT Toprak Güveç Tencere 15,95 TL’den, Midi Borcam Setleri 12,95 TL’den satışa sunuluyor. Bunların yanı sıra Ada İkili Koltuk 279 TL, Mini Abajur 29,95 TL, LED String 10’lu Aydınlatma 34,95 TL’lik, Dekoratif 50’lik LED Aydınlatma 49,95 TL, Mandallı LED Dekoratif ışık 29,95 TL ve Kadın Termal Tayt 14,95 TL’lik fiyatı ile ön plana çıkıyor.

Her Daim Ucuz Ürünler ŞOK’ta

Şok her hafta birbirinden farklı birçok ürünü uygun fiyatlar ile satışa sunuyor. Hem ev gereçleri hem dekorasyon hem de mutfak gereçlerini kapsayan birbirinden farklı ürün verilen tarihler arasında ŞOK marketlerden satın alınabiliyor.