Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz aylarda kızını kucağına almış ve mutluluklarına mutluluk eklenmişti. Nişantaşı’nda Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti magazine yakalandı. Çifte yönlendirilen sorular arasında kızları Lalin’in kime benzediği de soruldu. Sinem Kobal ise bu soruya:” Henüz birine benzetmek için çok erken daha çok küçük ve kırkı bile çıkmadı. Kısa sürede sizlerde göreceksiniz zaten” ifadelerine yer verdi.

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Nişantaşı’nda…

Geçtiğimiz ay çocuklarını kucaklarına alan çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Nişantaşı’nda görüntülenen çift sorulara sıcak cevap verdiler. Doktor kontrolü için orada bulunduklarını belirten çift yeni âşıklar gibiydiler. Elleri birbirine kenetlenmiş yeni âşıklar gibi görüntülendiler.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'ndan Lalin açıklaması - Magazin haberleri

Kenan İmirzalıoğlu baba olmanın sevincini yaşarken gelen sorulara çok samimi cevaplarda bulundu. Lalin ile ilgili:” Henüz bir aylık kızımız ve gayet iyi durumda. Her şey güzel gidiyor çok şükür. Kızımız Lalin şuan evde bizi bekliyor” bu ifadeleri kullandı.

Lalin Bebek Bir Aylık!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin geçtiğimiz ay kucaklarına aldığı kızı Lalin bir aylık oldu. İlk kez hastanede çıkarken görüntülenen aile bu sefer kızları olmadan Nişantaşı’nda görüntülendi. Doktor kontrolü için burada olduğunu belirten çift habercilere samimi ve içten açıklamalarda bulundu.

Lalin bebeğin kime benzediği sorusu yöneltilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti Lalin bebeğin henüz bir aylık olduğunu belirtti ve birine benzetmek çok doğru olmaz ifadelerine yer verdi. Çift tüm konuşma boyunca el ele samimi görüntüler verdi.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'ndan Lalin açıklaması - Magazin haberleri

Mutlulukları gözlerinden okunan çift aile olmanın mutluluğunu doyasıya yaşıyordu. Kısa süre içerisinde kızını paylaşacağını açıklayan anne Sinem Kobal:” Kısa süre içerisinde sizde görürsünüz” ifadelerine yer verdi. Çift sorulara cevaplar verirken oradan maskesiz geçmekte olan bir vatandaşı uyarmak sureti ile ikaz etti. Kenan İmirzalıoğlu’nun bu tutumu dikkatlerden kaçmadı.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'ndan Lalin açıklaması - Magazin haberleri

Örnek bir hareket sergileyen çift röportaj boyunca maskeli görüntüler verdi. Daha önceki görüntülerinde de aynı tutumu göstermişlerdi. Çift samimi sohbetin ardından izin isteyerek kızları Lalin’in onları beklediğini belirttiler ve oradan evlerine gitmek üzere ayrıldılar.