Sıla Gençoğlu ve eşi Hazer Amani’nin boşanmak üzere oldukları iddia edildi. Boşanma İddialarına sonunda bir açıklama geldi. Evlilik hayatlarında kriz olduğu iddia edildi ve duyan herkes çok şaşırdı. 2020 yılının ilk ayında nikâh masasına oturan Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani çok mutlu bir çift olarak gözler önünde bulunuyorlardı.

Peki, ne oldu da bu ayrılık haberleri gündeme düştü? Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin mutlu giden evliliğinde çatlaklar meydana geldi. Ortaya atılan idealara göre çift göründüğü kadar mutlu değildi ve boşanmak üzereydi. Buda duyanları bir hayli şaşırttı.

Sıla ile Hazer Amani çifti boşanma haberlerini doğruladı

Sıla Gençoğlu’dan Eşine Psikolojik Baskı!

Sıla Gençoğlu uzun süredir eşi Hanzer Amani’ye karşı psikolojik açıdan baskı uyguladığı iddia edildi. Eşi Hanzer Amani’ye baskı kurarak eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesini engelliyordu. Hazer Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesi ise bu olayı çıkmaza soktuğu iddia edildi. Görüşmelerin devam etmesi çiftler arasında ki gerginliği arttırdı. Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin boşanmak üzere oldukları ve fotoğrafları ilişkilerini bitirdikleri söylendi.

Hazer Amani İdeaları Yalanladı!

Ayrılık iddealarını yalanlayan Hazer Amani doğum gününde bütün bunların doğru olmadığını ve saçmalıktan ibaret olduğunu dile getirdi. Evlerini ayırdıkları ise başka bir konuydu. Çiftin birlikte yaşamadıklarına yönelik söylentiler vardı. Bunların ise gerçek olmadığını Sıla Gençoğlu’nun menajeri şu sözler ile ifade etti:” Asıl idealar dolaşıyor. Mutlu bir birliktelik söz konusu ve ayrılık da yok evden gitmede yok.” Bosanacakları iddeaları gündemden düşmüyor ve hatta boşanmış olabilecekleri bile söyleniyordu.

İşte Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu'ndan boşanma açıklaması! Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu boşanıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde tek başına eğlenmeye çıkan Sıla Gençoğlu dikkatlerden kaçmadı. İddiaları doğrular cinsten olan bu durum olay oldu. Pandemiden kaynaklı maddi sıkıntılar yaşadıkları tahmin edilen Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani’nin bu sebepten dolayı da sorunlar yaşadığı düşünülüyor.

Hazar Amani’nin doğum gününü de kutlamayan Sıla Gençoğlu ayrılık iddialarını ne kadar yalanlasalar da akıllarda soru işareti bıraktı. Şok eden ayrılık iddiaları açıklığa kavuştu fakat soru işaretleri oluştu. Sıla Gençoğlu neden Hazer Amani’nin doğum gününü kutlamadı yâda psikolojik baskının aslı var mı gibi daha birçok soru akıllarda kaldı.