Uzun zamandır ismini ayrılık haberleri ile aldığımız Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu boşanıyor mu? Akıllara bu sorunun gelmesine birçok sebep neden oldu. Sıla ve eşi şef Hazer Amani çiftinin boşanacak olması gündemi sarstı. Evliliklerini bitiren neden ise oldukça merak edilen konular arasında yerini aldı. 2020 yılının başlarında bir araya gelen çiftin evlilikleri hakkında ortaya atılan iddialar şaşırttı. Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu arasında gergin bir ilişki yaşandığı iddia ediliyordu. Evliliklerinin sonlanacak olması yönündeki iddiaların doğru olduğu tahmin edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde Sıla’nın yalnız bir şekilde arkadaşları ile eğlenceye katılması ve yakın zamanda eşinin doğum gününü kutlamaması dikkatlerden kaçmadı.

Sıla ve Hazer Amani boşanıyor mu? Kriz büyüdü evleri ayırdılar!

Sıla Gençoğlu Evini Terk Etti!

Magazine sızan bilgilere göre Sıla Gençoğlu Hazen Amani ile birlikte yaşadığı evi terk etti. Çiftin artık birlikte yaşamadıkları iddia ediliyor. Söylemez İsem olmaz programında yer alan büyük iddiaya göre ise çiftin bugün boşanmak üzere olduğu tahmin ediliyor. Uzun süredir gündemde olan Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani çiftinin boşanacak olması tekrar gündemi sarstı.

İşte Hazer Amani ve Sıla Gençoğlu'ndan boşanma açıklaması! Hazer Amani ve  Sıla Gençoğlu boşanıyor mu?

Sıla Gençoğlu’nun geçtiğimiz günlerde yalnız eğlenmeye çıkmış olması boşanma iddialarını doğrular cinstendi. Uzun zaman sonra ilk defa yalnız eğlenceye çıkması olay oldu. Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani evliliklerinde büyük krizler yaşandığı gerçeğini bir kez daha doğruladı.

Sıla Gençoğlu Ve Hazer Amani Çiftinin Boşanma Nedenleri…

Eski eş Deniz Mumcuoğlu boşanma sebebi mi oldu? Ortalıkta dolaşan iddialara göre Hazer Amani Sıla’dan psikolojik açıdan baskı görüyordu. Hazer Amani’nin eski eşi ile görüşmeye devam etmekte olması bu ayrılığı sebep olan en büyük neden olarak görünüyordu. Deniz Mumcuoğlu ile Hazer Amani’nin görüşmesini Sıla Gençoğlu istemiyor ve eşine bu konuda büyük baskı kuruyordu.

Sıla boşanıyor mu? - B Gazete

Buda aradaki gerginliği arttığını ve boşanmaya sebep olduğu yönünde düşünülüyor. Ayrıca pandemi krizine Sıla Gençoğlu ve eşi Hazer Amani de katılmış ve maddi sıkıntılar yaşadıkları tahmin ediliyor. Buda evliliklerin bitmesine sebep olan başka bir neden olarak görünüyordu. Pandemi döneminin gergin anlar ve maddi sıkıntılar yaşattığı tahmin ediliyor.