Sihirli annem dizisinde Tuğçe karakterine hayat veren Damla Ersubaşı inanılmaz değişimi ile görenleri şaşırtıyor. Bir dönemin efsane dizilerinden Sihirli annem de çocuk başrol karakterlerindendir. Dizide Cem karakterinin masum ve duru yüzü ile dikkat çeken sevgilisi Tuğçe’yi canlandırıyor. 2000’li yılların başlarında izleyici ile buluşan dizide o zamanlar çocuk olmasına rağmen duru güzelliği ile dikkat çeken Damla Ersubaşı yıllar içinde kim bilir ne kadar değişecek diye konuşuluyordu. Ancak görenleri yıllar sonra oldukça şaşırtmıştı. Fazlaca kilo almış ve oldukça değişmişti.

Kendisini Sihirli Annem dizisindeki al yanaklı Cem'in sevgilisi rolüyle tanıdık. Damla Ersubaşı'nın hayat verdiği Tuğçe karakteri akıllı ve olgun tavırlarıyla hepimizi etkilemişti; ne yalan söyleyelim.

Nedir Bu Güzelliğin Sırrı?

 

Damla Ersubaşı yıllar sonra tekrar konuşulmaya başlamıştı. Değişmiş genç bir kadın olmuştu ancak inanılmaz şekilde kilo almıştı. Yaptığı evlilik ile de oldukça fazla konuşuluyordu o dönem. Sonrasında fazla kilolarının konuşulduğu o dönemde tam tamına 41 kilo vererek güzelliğinden söz ettirmeye başladı. 41 kilonun ardından genç ve güzel bir kadın olarak adından söz ettirmeye devam etti. O dönem Sihirli annem dizisinin tekrar film olarak geleceği konuşulurken dizinin çocuk yıldızları görüşmüş oldukça sık ekranlara gelmişlerdi. Damla Ersubaşı verdiği kilolardan sonra estetik iddiaları ortaya atılınca birçok açıklama yapmak zorunda kaldı.

Hokka gibi burnu, renkli gözleri ve yüz hatlarıyla hepimiz çok beğeniyorduk Tuğçe'yi.

Estetik Yaptırdı mı?

 

Kendisi de verdiği kiloların ve güzelliğinin farkına varan Damla Ersubaşı sosyal medyada çok konuşulan özgüveni yüksek fotoğraflar paylaşmaya başladı. Paylaştığı fotoğraflar ile de çok konuşuluyor. Son dönemde burun ve dudakları konuşuluyor ancak kendisi burun ve dudaklarında herhangi bir estetik olmadığını söylüyor. Gözaltlarını aydınlatmak için aydınlatıcı dolgu yaptırdığı açıklamasında bulundu. Ancak çok yakında burnu içinde bir operasyon geçireceğini söyledi. Eğer ki estetik yaptırmadıysa bu efsanevi değişim nasıl meydana geldi?

Sihirli Annem'in ardından ekranlarda göremediğimiz Damla Ersubaşı, son yıllarda geçirdiği değişimle çokça konuşuluyor.

Herkesin aklına tabi ki bu soru düşüyor. 41 kilo verdikten sonra burnu incelmiş ve dudakları da daha kalın gözükerek botoks etkisine kavuşmuş olabilir mi? Bunları bilmek tabi ki mümkün değil. Ancak yakında eğer bir burun operasyonu geçirirse eğer nasıl bir değişime kavuşacak, sonrasında estetikli ve estetiksiz hali nasıl değişecek? bu soruların cevaplarını alarak kendisi hakkında kesin yargılara varılmış olacak. Bakalım gerçekten burun ve dudak estetiği yaptırdı mı yaptırmadı mı?

E nasıl konuşulmasın ki? Altı ayda verdiği 41 kiloyla resmen bambaşka bir insana dönüştü Damla.

Gitgide de değişmeye devam eden Ersubaşı, "Neden bu kadar çok estetik yaptırıyorsunuz?" sorusuna; “Çok derken? Yüzümde sadece göz altı ışık dolgusu var. Yani anlamak istemiyorsunuz ama benim ne dudağımda dolgu var ne de burnumda estetik. Ama yakında yaptıracağım burnumu.” cevabını verdi...

Önceden daha ince olan dudakları şu an daha dolgun ve pürüzsüz. Biliyorsunuz dudak dolgusu işlemlerinde dudak doğal görünümünden çıkıp, pürüzsüz bir hal alıyor...