Şarkıcıların kendilerine özgü özellikleri vardır. Kimileri yazdığı sözlerle bizleri bambaşka dünyalara taşırlar kimileri de sahnede devleşerek harika performanslar ortaya koyarlar. Bazı şarkıcılar seksi sesleriyle dinleyenleri heyecanlandırırlar. Sizler için sesleri afrodizyak etkisine sahip olan şarkıcıları listeledik.

Justin Timberlake

 

Müziğe adım attığı ilk yıllardan bugüne dek sesiyle hayranlık uyandırmaya devam etmektedir. Seksi sesliler listesinde başlarda yer alan Justin Timberlake yalnızca kendi şarkılarında değil cover parçalarda da bu özelliğini oldukça iyi kullanıyor.

Grimes

 

Grimes, Kanadalı bir müzisyendir. Hem sesi hem de tarzı oldukça seksi olan Grimes bu iki özelliğiyle parlamaktadır. Diğer meslektaşlarından kendine özgü yapısıyla ayrılır.

Alex Turner

 

Seksi ses denildiği zaman kesinlikle listede yer alması gereken isimlerden biridir. The Last Shadow Puppets ve Arctic Monkeys gruplarının oldukça favori ismidir. Her yaştan insana hitap eden şarkıcı sesiyle heyecanlandırmaya devam etmektedir.

Norah Jones

 

Norah Jones müzikteki başarısını kariyeri boyunca aldığı ödüllerle ortaya koyan bir isimdir. Kendine has sesi birçok ses arasından kolayca fark edilir. Öyle ki ondan dinlenilen şarkılar maalesef başka bir seste olduklarında heyecan vermemektedir.

Thom Yorke

 

Thom Yorke, Radiohead’in vokalistidir. Seksi sesin karanlık yanını ortaya koyan şarkıcı sözlerle de harika bir harmanlama yapar. Öyle ki sesinden etkilenen kişi sayısı epeyce fazla olmakla birlikte yazdığı sözler de çoğu kişiyi etkisi altına almaktadır.

Lorde

 

Yeni Zelandalı sevilen müzisyen 2017 senesinde herkesi etkisi altına alacak olan çalışmalar ortaya koymuştur. Melodrama isimli albümde yer alan parçaların her biri müzisyenin seksi sesiyle birleşerek içinde kaybolunası bir dünya oluşturmuştur.

Leonard Cohen

 

Kadife bir sesle birleşen etkileyici sözler ve Leonard Cohen başarısı… Çok fazla şey söylemeye gerek yoktur. Öyle ki ünlü isim kalplerin ritmini olması gerekenden daha fazla artırmaktadır.

Tom Smith

 

Editors grubu vokalisti olan Tom Smith, seksi ses tonunu oldukça koyu bir şekilde kullanan isimler arasında yer almaktadır.  Kendisinin söylemiş olduğu şarkılar insan bünyesinde bağımlılık yapmaktadır.

Emma Ruth Rundle

 

Kendisi popüler anlamda çok bilinen bir isim değildir ancak dokunaklı sesi ve etkileyici müziğiyle dinleyenlerin içine işlemektedir. Tüyle diken diken olur mu? Emma Ruth Rundle dinlerseniz olur.

The Weeknd

 

The Weeknd oldukça genç bir isimdir ve her tarzdan insanı etkisi altına almayı başarmıştır. Seksi sese sahip şarkıcı dinleyenlere haz vermektedir ve tansiyonların ayarıyla oynamaktadır.