Sosyal medyanın ve magazin dünyasının en çok konuşulan konularından biri Serdar Ortaç’ın eski sevgilisini yaptığı açıklama oldu. Eski sevgilisi Caroline Serdar Ortaç ile ilgili hoş olmayan açıklamalarda bulundu. Caroline Yılmaz geçtiğimiz gün Ortaköy’de görüntülendi. Eski sevgilisi Serdar Ortaç ile hem diyet yapıp hem de bir dönem aşk yaşadığı gündeme geldi.

Serdar Ortaç’ın eski sevgilisi Caroline'dan olay açıklama: Benim için projeydi...

Yeni sevgilisi Rasim Özbay ile birlikte görüntülenen Caroline Yılmaz yaptığı açıklamalar ile herkesi çok şaşırttı. Serdar Ortaç geçtiğimiz yıl eşinden boşandı. Daha sonra ise meslektaşı olan Seçil Gür ile yeni bir ilişkiye başladı. Caroline Yılmaz’a yöneltilen sorular Serdar Ortaç ile alakalı oldu.

Serdar Ortaç’ın eski sevgilisi Caroline'dan olay açıklama: Benim için projeydi...
Caroline Yılmaz Yeni Sevgilisi İle Görüntülendi!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Caroline Yılmaz oldu. Serdar Ortaç’ın bir dönemler beraber düet yaptığı ve ilişki yaşadığı Caroline Yılmaz Ortaköy’de yeni sevgilisi Rasim Özbay ile objektiflere yakalandı. Muhabirler röportaj yapmak için yanına gitti. Serdar Ortaç ile sorular yöneltildiğinde Caroline Yılmaz’ın rahatsız olduğu her halinden belli oluyordu.

Serdar Oetaç ve Chloe neden ayrıldı?

Yanında yeni sevgilisi varken eski sevgilisinden konuşmak doğru bir durum değil. Daha sonra ise Serdar Ortaç’ın onun için bir proje olduğunu söyleyerek magazin dünyasının gündemine oturmayı başardı. Serdar Ortaç’ın bu konu ile ilgili henüz bir açıklaması bulunmadı. Peki, Serdar Ortaç bu durum ile ilgili açıklama yapacak mı?

” Serdar Ortaç Benim İçin Bir Projeydi “

Geçtiğimiz gün yeni sevgilisi ile birlikte Ortaköy’de görüntülenen Caroline Yılmaz röportajı ile çok konuşuldu. Muhabirler yeni sevgilisinin yanında eski sevgilisi Serdar Ortaç’ı sorunca Caroline Yılmaz bu duruma biraz tepki gösterdi. ” Yanımda sevgilim varken eski sevgilimden konuşmak ne kadar doğru olur sizce? ” diyerek muhabirlere tepki gösterdi.

Serdar Ortaç eski eşi Chloe'ye şarkı yazdı!

Daha sonra yine Serdar Ortaç sorulunca ” Serdar Ortaç benim için bir projeydi. ” sözlerini söyledi. Bu sözleri üzerine Serdar Ortaç’tan da bir cevap bekleniyor. Caroline Yılmaz’ın yaptığı kötü açıklama yetmezmiş gibi yeni sevgilisi Ramiz Özbay da ” Senin eski sevgililerin beni ilgilendirmez. Zaten bir projeymiş benim için bir sorun yok. ” gibi söylemlerde bulundu. Bunun üzerine Serdar Ortaç’tan bir açıklama bekleniyor.