Dünya genelinde yaşanan Korona virüs salgını birçok ünlü sanatçının da hayatını etkiledi. Türk sinemasının başarılı ismi Şener Şende korona virüs salgınına yakalanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Dün sabah saatlerinde yaşanan bir gelişme ile birlikte Şener Şenden güzel haber geldi. Korona virüse yakalanan Şener Şen bu sabah tedavi edilmesi sebebi ile hastaneden taburcu edildi.

Şener Şen, taburcu oldu

Şener Şen Taburcu Oldu

Korona virüs hastalığına yakalanan  ve uzun bir süredir özel bir hastanede tedavi gören ünlü oyuncu Şener Şen, dün sabah saatlerinde taburcu edildi. Genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Şener Şen yaklaşık olarak on gündür korona virüs testinin pozitif çıkması nedeniyle karantina  altındaydı.

Şener Şen, taburcu oldu #1

On günlük tedavinin ardından dün sabah saatlerinde ünlü oyuncu doktorlar tarafından son kontrolleri yapıldı. Daha sonra taburcu edilen Şener Şen kısa bir süre evinde dinlenerek vakit geçirecek. Ünlü oyuncu magazin muhabirlilerine görüntü vermemek  için kaldığı hastaneyi otoparktan çıkış yapmayı tercih etti.

Genel Sağlık Durumu Gayet İyi

Televizyon ve sinema dünyasının usta isimleri arasında yer alan Şener Şen dünya ülkelerinde yaşanan korona virüs hastalığına yakalandı. Kısa bir süre önce yüksek ateş ve şiddetli öksürük yaşayan Şen, Nişantaşı’nda yer alan özel bir hastaneye başvurdu. Hastane görevlileri tarafından yapılan Covid test sonucunu bekleyen Şener Şen acil olarak hastaneye yatırılarak tedavi altına alındı. Korona virüs test sonucu pozitif olan sanatçıya özel bir odada tedavi başlandı.

78 yaşında olan Şener Şen bu hastanede tam 10 gün boyunca karantina altına alındı. Doktorlar tarafından verilen ilaç ve serum tedavisine itiraz etmeyen  Şener Şen dün sabah saatlerinde yapılan kontrol sonucunda taburcu edildi. Tedavi sürecinde solunum desteğine ihtiyaç duymayan usta oyuncuya yeniden yapılan Covid testi nihayet negatif çıktı.

Bu duruma oldukça sevinen Şener Şen taburcu edilerek evine döndü. Usta sinema sanatçısı hastanede normal bir odada hastalık dönemini geçirdi.  78 yaşındaki başarılı oyuncu Şener Şen’in genel sağlık durumunun gayet iyi olduğu doktorlar tarafından yapılan muayene sonrasında öğrenildi ve sanatçı taburcu edildi.