Televizyon ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Seferin Kızı, Sen Çal Kapımı, Baraj ve Hercai dizilerinin reyting sonuçlarından sonra aralarında yeni bir rekabet daha çıktı. Sosyal medya platformunda yer alan yeni bir rekabet söz konusu oldu.

Sen Çal Kapımı, Hercai, Sefirin Kızı, Baraj… Dizilerin en popüler çiftleri belli oldu!

Bu sonuçlar aylık, haftalık hatta günlük sosyal medya platformunda yer alan yorumlar ve diziler hakkında paylaşılan iletiler dikkate alınarak yapılan ölçümler sonucunda ortaya çıkıyor. Bu sonuçlar neticesinde birçok farklı alanda sonuçlar çıkıyor. Diziler sosyal medya kullanıcıları tarafından değerlendirmeye alınıyor ve yeni bir karneleri oluşuyor.

Sosyal Medya Platformunda Yer Alan Verilere Göre En Uygun Çiftler Belli Oldu!

Sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan yorum ve iletiler sonucunda elde edilen sonuçlara göre ortaya çıkan birinci ve ikinci çift kafaları karıştırdı. Dizi sevenleri dizileri başrol oyuncuları ile ele alıyor ve ortaya ilginç yorumlar ve iletiler çıkıyor. Hal böyle olunca da ortaya yeni çiftler ve bu çiftlerin değerlendirmesi ile ilgili birçok yorum meydana geliyor. Çiftler arasındaki uyum dizide yansıtılan aşkları daha gerçekçi olarak yansıtıyor ekrana.

Hercai, Sen Çal Kapımı, Baraj, Sefirin Kızı... En popüler çift belli oldu!

İlk Sırada Yer Alan Birbirine En Uygun Çift…

Dizi yorumlarından alınan verilere göre Kasım Ayının 11-18’i arasında yer alan en uygun çift belli oldu. İlk iki sıra şaşırttı. Seferin Kızı dizisi oyuncuları yer alıyor ilk iki sırada. Seferin Kızı sevenlerini iki eşit parçaya böldü. Gediz ve Nare çifti ile Sancar Nare çifti arasında kalanlar yorumlarını konuşturmaya devam ediyor.

Sen Çal Kapımı, Hercai, Sefirin Kızı, Baraj... Dizilerin en popüler çiftleri belli oldu! 1

Sosyal medya iki çift arasında tartışmalı yorumlara neden oluyor. Sonuçlarda ise Nare ve Sancar ilk sırada yerini aldı bu sıralamayı ise Nare ve Gediz izledi. Çok az bir fark ile ikinci oldu. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı üçüncü olarak en beğenilen üçüncü çift olmayı başardı. 4. sırada ise Baraj dizisinden Nazım ve Nehir’in uyumu yer aldı. ATV ekranlarında yayınlanan Hercai ise yayınlandığı ilk günden itibaren Miran ve Reyhan’ın uyumu ile herkesi kendine çekmeyi başardı ve 5.sırada yerini aldı.